Дні сили у грудні – – ці дати грудня будуть особливо сприятливими для цілого ряду починань

Щоб знати, що нас чекає в найближчому майбутньому, ми всі іноді заглядаємо в гороскопи. Напередодні закінчення року таке бажання може відвідати і вас. Знайомтеся з прогнозами астрологів на 2020 рік і зверніть увагу на дні сили.

4 грудня – день для втілення задуманого

Місяць у цей день в сприятливому положенні – в Знаку Риб і без негативних аспектів. В такий час всі наші заплановані справи опромінюються енергетикою благополуччя і натхненням, яке ми самі починаємо випромінювати. Можна не чекати кінця місяця і бою курантів, згадати про парочку своїх бажань, які не так складно втілити, і приступити до справи. Можливо, до кінця грудня ваші нові цілі виявляться на порядок вище і масштабніше. Джерело

6 грудня – день зустрічей, любові й тепла

Цієї п’ятниці багато хто захоче перед Новим роком зателефонувати або списатися зі старими друзями, дізнатися новорічні плани рідних і близьких, запланувати романтичний вечір удвох або веселу вечірку з компанією. Зростання Місяця в Близнюках розташовує до таких ідей, а його вогненна енергетика на цей раз буде не імпульсивної і руйнівною, а творчої і зігріває.

Так що в цей день, всупереч зимі за вікном, нашим серцям буде тепло, і ми можемо зігрівати людей поруч. Сміливіше звертайтеся за допомогою або надайте підтримку: добро повернеться до вас, якщо добру справу було зроблено від щирого серця. Такі закони світобудови, за якими працює Всесвіт.

18 грудня – день затишшя і спокою

В цей день всі небесні тіла перебувають в спокої і без аспектів. Це день розслаблення, коли всі ми зможемо зробити перепочинок перед вирішальним забігом в 2019 році. Саме час зупинитися, окинути поглядом вже пройдений шлях, перевести дух і зібратися з силами. Місяць і сузір’я Діви, в якому вона знаходиться, спонукають не тільки до продуктивного відпочинку, але і до розмірених дій без суєти і поспіху. Так що можна попрацювати, але обов’язково потрібно вчасно відправитися додому і заохотити себе за всі завершені в строк справи.

28 і 29 грудня – день перспективних ідей

Це дві місячні доби під заступництвом Місяця у Водолії. Місяць в цей час зростає, і дні будуть дуже насиченими і сприятливими. Експерти радять саме в ці два дні зайнятися складанням новорічного списку бажань. Найсміливіші мрії і ідеї можна записати в блокнот, красиво оформити і прибрати до новорічної ночі. Увечері напередодні Нового року варто ще раз перечитати ваш перелік, все обдумати, прибрати зайве, дописати потрібне – і відправити блокнот на зберігання в стіл. Відкрийте його через рік, і ви побачите, як сильно все зміниться.

Читайте також: Новорічний список бажань: як його правильно скласти, щоб задумане здійснилося максимально швидко

31 грудня – день здійснення мрій

Ми назвали його так не тільки тому, що цей день буде завершальним днем ​​грудня і року. Місяць у фазі росту і в Знаку Риб – це чудовий час для того, щоб прислухатися до себе, згадати про найпотаємніше і загадати найзаповітніше бажання. Список сприятливих днів цього місяця відкривав зростаючий Місяць у сузір’ї Риб і він ж його закриває. Це символічно і знаково: грудень дасть всім нам стартовий майданчик для того, щоб реалізувати свої плани і мрії. Так що ми всі відчуємо, як багато всього зроблено, які хороші підсумки підбито.