fbpx

Дні сили у липні: 5 особливо сильних і магічних днів, коли можливо усе

7 липня – день дзеркальної дати

Дзеркальні дати – дуже сприятливі дні. 7 липня біля керма буде перебувати Сімка, яка має вкрай стриману, але дуже добру енергію. Це буде день удачі і хорошого настрою. Можна сміливо братися за нові справи або відпочивати, не думаючи ні про що. Дуже важливо не сумувати і боротися за місце під Сонцем.

9 липня – максимум потоку липневих Пегасід

Липневі Пегасіди – це один з найбільш погано вивчених вченими метеорних потоків. Справа в тому, що його метеори рухаються з величезною швидкістю приблизно в 70 кілометрів на секунду, але їх яскравість при цьому вкрай мала. З астрологічної точки зору цей день буде вкрай сприятливий, так як максимум даного потоку відкриє нам важливі таємниці. Багато людей дізнаються щось таке, що повністю змінить їхнє уявлення про якусь подію, людину або про життя в цілому.

22 липня – перехід Венери в знак Діви і її опозиція з Юпітером

Венера в цей день переходить в знак Діви. Це не найкраще її положення на нічному небі, але в цілому такий перехід благотворно позначиться на нашій енергетиці. Це буде сприятливий день, тому що у Леві Венера себе відчувала набагато гірше. Вона немов скине кайдани і допоможе те ж саме зробити і нам з вами. Протистояння Венери з Юпітером – також вкрай вдалий аспект. Ці дві події будуть взаємодоповнюючими і вельми своєчасними.

25 липня – Меркурій в протистоянні з Плутоном

Дві найбільш віддалені одна від одної планети вступлять в протистояння 25 липня. Це означає, що вони розташуються по різні боки від Землі. Це дуже благотворно позначиться на нашій удачі в сферах, за які відповідають ці планети: в спілкуванні, фінансах і роботі. Така подія буває нечасто, тому можна сказати, що це один з кращих днів для роботи і фінансової активності за все літо, не кажучи вже про липень.

28 липня – зміна знаків Юпітера і Меркурія

28 липня Юпітер переходить в Знак Водолія. Починається нова ера в історії цієї планети, а значить, і в нашій з вами історії теж. У Козерозі енергетика Юпітера була ще більш важкою, ніж зазвичай, але 28 липня вона стане легшою і менш «вузькою». Наша свідомість в цей день почне звільнення від забобонів. Сам же день можна вважати сприятливим для нових справ і нових знайомств.

Меркурій 28 числа зробить перехід в знак Лева. Це теж буде сприятливим подією. 28 липня підвищиться наша впевненість в собі. Планета допоможе зрозуміти, чого ми хочемо від життя насправді. Можна буде відправлятися в далекі поїздки, знайомитися з новими людьми.

You cannot copy content of this page