fbpx

Дні сили у листопаді: фахівці розповіли, які дні цього важливого місяця можна вважати найяскравішими та найпозитивнішими

Позитивної енергії у листопаді вистачить на всіх.

5 листопада – Молодий місяць у Скорпіоні та перехід Венери в Знак Козерога

Це дуже сприятливий день. 5 листопада відбудеться відразу дві важливі події. У момент оновлення Місяця в Скорпіоні нічне світило опиниться в перигеї щодо Землі, тобто наблизиться на максимально можливу відстань до нашої планети. Молодий Місяць у Скорпіоні допоможе скинути з себе емоційний вантаж.

Перехід Венери до Знаку Козерога також дасть поштовх до появи позитивних емоцій. Це буде день підвищення енергетичних запасів людей, позбавлення скупості. Венера навчить нас позитиву, додасть нам впевненості.

11 листопада – день дзеркальної дати

Це час, коли ви можете відмовитись від спілкування з людьми. Світом у цей день керуватиме спокійна та розмірена енергія Двійки. Це дуже сприятлива комбінація для медитацій та духовних практик. У дзеркальну дату 11:11 багатьом людям вдасться знайти сенс життя, поставити перед собою нові цілі.

17 листопада – Марс у протистоянні з Ураном

Протистояння є сприятливим аспектом, особливо якщо в ньому беруть участь Уран і Марс. Творча енергія, що породжується Ураном, поєднається з силою Марса. Це буде день, коли можна приймати важливі рішення, витрачати гроші та час на свої захоплення. Ці дві планети збільшать можливості людського інтелекту. Можна буде братися за найскладніші завдання.

18 листопада – Максимум метеорного потоку Леоніди

Леоніди – це зірковий потік, який значною мірою посилює нашу активність — як фізичну, так і інтелектуальну. Цього дня нам під силу подолати абсолютно все. Старі образи та негатив підуть геть. Можна буде загадати бажання про те, щоб ваше життя сильно змінилося, — для цього зовсім не обов’язково бачити зірки, що падають.

24 листопада – Меркурій переходить у Знак Стрільця

24 числа цього місяця Меркурій здійснить свій довгоочікуваний перехід у знак Стрільця. У цьому знакі дана планета почувається дуже добре і вільно. Це означає, що 24 числа і в наступні кілька днів на нас чекатиме неймовірний фінансовий успіх. Дуже багато грошей вдасться заробити тим, хто не сидить на місці, а намагається зробити якнайбільше. Це сприятливий день для активності, спілкування, укладання угод, пошуку роботи.

You cannot copy content of this page