Дні сили у вересні. Це найбільш енергетично сильні дні, коли можливо все, і навіть змінити життя

Перетворити своє життя вам допоможе осінній фен-шуй. Поради експертів підкажуть, як зарядити позитивно і себе, і свою енергетику. Новий час року – це завжди добре, незважаючи на те, що в цей раз літо змінилося на осінь. Це складна пора, але у вересні будуть і проблиски світла, так що шлях до мрій і успіху не завжди буде тернистий і важкий.

1 і 2 вересня – дні творчого зростання

У перший і другий день осені всіх нас чекає великий сюрприз від пані долі. Зростаючий Місяць і його перебування в Знаку Терезів вас приємно здивують. Це буде час, коли можна серйозно досягти успіху у всіх справах, що вимагають креативного підходу. Навіть в любові астрологи радять побільше експериментувати, не боятися призначати побачення в незвичайних місцях і дивувати другу половинку. Джерело

Творчий підхід допоможе істотно скоротити час вирішення проблем. Чималу частку удачі принесе інтуїція. Довіряйте своєму серцю на самому початку осені, тому що воно навряд чи буде вас обманювати.

1 і 2 вересня необхідно переходити від слів до дій. Особливо амбітних людей чекає додатковий бонус у вигляді мотивації і зрослого ентузіазму. Чим більше справ вдома і на роботі вдасться зробити, тим краще.

7 вересня – ідеальний день для зміни обстановки

7 числа зростаючий Місяць перебуває в Знаку Стрільця. Це ідеальне поєднання для нових справ. Астрологи радять не боятися братися за щось незвичайне. У цей день можна займатися пошуками нових джерел доходу, знайомитися з людьми, відвідувати співбесіди на роботу.

Відмінним вибором в такий день буде зміна обстановки. Можна вирушити за новими пригодами. Ця субота ідеальна для особистих справ, нових покупок, оновлення гардеробу, тотальної зміни іміджу.

Людям в такі дні потрібно струс, свіжий погляд на життя. У цей вихідний день краще з головою зануритися в цікаві справи і в пошуки чогось по-справжньому хвилюючого, яскравого і прекрасного. Нові емоції і активність нікому не зашкодять.

14 вересня – день любові і спілкування

14 числа цього місяця відбудеться перехід Венери в Знак Терезів. По-перше, саме по собі перебування планети-покровительки любові в такому Знаку робить час чарівним. По-друге, енергетика Венери стане значно позитивнішою, що відіб’ється на спілкуванні людей, на їх взаємовідносинах і появі закоханості. Експерти радять самотнім людям сфокусуватися на пошуках любові. При цьому краще не забувати про перевірку сумісності.

Цей день можна провести з сім’єю, благо що такий хороший день випадає на суботу. Сам Всесвіт говорить нам про те, що потрібно присвятити себе відпочинку, приємним справам, любові, романтиці, розвагам. Енергетичні запаси людини в цей день збільшаться, тому можна буде повністю віддати себе любовній сфері.

14 числа варто забути про поради, що виходять від інших людей. Якщо ви дорожите відносинами, то за них можна поборотися. Астрологи зазначають, що корисно буде попросити вибачення за якісь вчинки в минулому, зізнатися в любові, зробити коханій людині приємний подарунок.

18 вересень – найпозитивніший день місяця

Відразу дві важливі події відбудеться в цей день. Перше – це перехід спадаючого Місяця в Знак Зодіаку Тілець. Стихія Землі прекрасно поєднується зі спокійною енергетикою Місяця. Це той самий день, коли можуть реалізовуватися найбільш амбітні плани. Сприятливою буде зміна обстановки, але при бажанні можна слідувати якимось звичним правилам.

Друга подія стане куди більш важливою в довгостроковій перспективі. 18 числа позбудеться своєї ретроградності Сатурн. Весь місяць, що залишився виявиться трохи більш передбачуваним. Можливо, з цього дня почне змінюватися система цінностей багатьох людей, тому що вони зможуть побачити світ в нових фарбах.

18 вересня з’явиться натхнення, зміцниться впевненість в собі. Сатурн допоможе позбутися від непотрібних переживань, поставити перед собою нові плани. В цілому присвятити цей день можна будь-яким новим починанням, або як слід відпочити, якщо буде така можливість.

Читайте також: Години ангела у вересні: саме в цей час небо відкрите і чути будь-яке ваше прохання. Щирі молитви допоможуть досягти бажаного в короткий термін, вбережуть від неприємностей і привернуть в життя благополуччя

27 вересня – день самоаналізу

Це останній день місяця за місячним календарем. Пройде він під егідою Знака Діви. Це дуже хороший час для того, щоб озирнутися назад і подивитися на те, що ви встигли зробити за місяць. Це п’ятниця, тому можна попутно підвести підсумки робочого тижня.

У такі дні людям властиво бачити всю картину цілком, а не окремі її частини. Це ідеальний час для духовних пошуків і практик, молитов, медитацій. У подібні моменти часу можуть приходити осяяння. Астрологи повідомляють, що 27 числа можна побачити майбутнє, правильно проаналізувати минуле і як слід насолодитися справжнім.