Дні сили в жовтні: найсприятливіший час для будь-яких справ

Щоб ваші успіхи були максимальними, потрібно вірити в те, що все вийде і ні на хвилину не сумніватися у власних силах. Всесвіт таким чином зрозуміє ваші справжні наміри і цілі та допоможе досягти бажаного. А для цього в жовтні 2018 роки не так вже й багато сприятливих днів, а всього вісім.

6 і 7 жовтня 2018 – дні трудової діяльності

Згідно з календарем, 6 і 7 жовтня 2018 – вихідні дні. Проте, вони неймовірно сприятливі як для фізичного, так і для інтелектуальної праці.

У ці дні краще всього вирішувати найскладніші професійні завдання. Також максимально ефективної для поліпшення енергетики будинку і позитивних змін в житті буде генеральне прибирання, проведена 6-го числа.

Якщо на ці вихідні у вас за планом відпочинок і розваги, то проведіть їх дуже активно: це сприятливо позначиться на вашому фізичному і душевному здоров’ї.

10 жовтня 2018 – день для здобуття нових сил

Це буде перший день після Молодика і пройде він під сузір’ям Скорпіона. Це означає, що прийде найбільш сприятливий період для кардинальних змін в житті. Ваші дії будуть успішними, а розпочаті справи дійдуть до логічного завершення.

Крім того, 10 жовтня 2018 – дуже хороший день для примирення з близькими або знайомими, з якими ви давно в розбіжностях. Не бійтеся зробити перший крок на шляху до зближення: ваші відносини обов’язково налагодяться, і ви знову відчуєте гармонію в спілкуванні з коханими, близькими і дорогими для вас людьми.

16 жовтня 2018 – день фінансової активності

16 жовтня 2018 року – ідеальний день для бізнес-зустрічей, дорогих покупок, великих вкладень грошей або підписання важливих паперів. Також корисною буде інтелектуальна робота, а робочі поїздки і відрядження виявляться максимально результативними.

25 і 26 жовтня 2018 – «домашні» дні

Астрологи радять 25 і 26 жовтня 2018 року провести в домашній обстановці, займаючись господарством, працюючи по дому або проводячи час з домочадцями. Все це поліпшить енергетику вашого будинку і відновить ваші сили для нових справ і починань.

Також 25 і 26 жовтня гарні для нових знайомств і флірту: вони можуть виявитися цілком перспективними і досить довгостроковими.

30 жовтня 2018 – сімейний день

Цей день також неймовірно сприятливий для проведення його в колі сім’ї та рідних. Це поліпшить ваші взаємини і зміцнить їх.

Читайте також: 7 подарунків, які приносять біду: ніколи і нікому не даруйте і не приймайте це

Уникайте в цей день спілкування з неприємними вам людьми, а тим більше з тими, хто відверто дратує. 30 жовтня 2018 вас повинні супроводжувати виключно позитивні емоції.

31 жовтня 2018 – підвищуйте свій авторитет

До слова, це один з найсильніших днів жовтня 2018 з точки зору енергетики, тому провести його даремно буде зовсім нерозумно. Використовуйте його для підвищення самооцінки і авторитету серед колег, друзів, знайомих і домочадців. Намагайтеся налагодити спілкування з близькими, коханими людьми, а з партнерами і колегами – прийти до компромісу і вирішити всі протиріччя.

Джерело.