fbpx
Життя

До будинку її на таксі доїхали, та запропонувала зайти на чай. Зайшли. «Чай» нам дуже сподобався, всю ніч його пили, і ще раз вранці, перед відходом на роботу. А в офісі мене чекав сюрприз, досі оговтатись не можу

Генеральний наш, любитель частих змін та інновацій. Саме напередодні Нового року зробив управлінцям подарунок і звільнив половину з них. У підсумку ми просто не знали, як виглядають директори філій, і їх заступники. Ну а потім, трапився новорічний «корпоратив», де я потрапив в трохи незручну але приємну ситуацію.

Почалося на святі танці, частування, веселощі. Після кількох келихів, запримітив я симпатичну панянку неформальній зовнішності. У відносинах на той момент не перебував, ну і вирішив спробувати щастя, до неї підкотити. Підходжу з видом мачо, простягаю їй руку у вигляді запрошення на танець. Та ніби не проти, посміхнулася зі стільця встає.

Тут між нами постає колега з іншого філії. Здоровий чолов’яга, побільше мене рази в два. Звертається до неї з тією ж пропозицією. Скандалити не стали, вирішили станцювати по черзі. Я поступився першим танцем, але сам стою на сторожі, стежу за рученятами його. Так весь вечір намагалися завоювати її увагу. Колега перебрав, ну і я спритно скориставшись тим, що він втратив пильність, даму з вечірки повів.

До будинку її на таксі доїхали, та запропонувала зайти на чай. Зайшли. «Чай» нам дуже сподобався, всю ніч його пили, і ще раз вранці, перед відходом на роботу.

У нас з нею виявилося чимало спільних інтересів, кіно, музика та інше. Коротше, про роботу ми і зовсім говорити забули. А потім «чаювання» почалося, під музику Sting`а, там взагалі не до цього було. Вранці вона відразу в офіс поїхала, а я додому вирішив заскочити, мені треба було з собакою погуляти і їжу їй залишити.

Поїхав, погуляв, вирушив на роботу. Заходжу в офіс, всі стоять кружком, в центрі кола генеральний і моя нова знайома.

– Хочу представити вам Інну Миколаївну, вашого нового директора! Тут вона мене побачила, я її …

– Інночко? Що з обличчям? Таке відчуття, що Ви гіршу посаду в життя отримали! – пожартував генеральний і стоїть регоче задоволений. – Або мила поїли! – і ще сильніше ззасміявся. Інна взяла себе в руки, натягнула усмішку і всіх привітала. Після цього почала виголошувати промову, і звернувшись до мене розповіла про те, що ніякої халяви не буде.

Ну що можу сказати … Вона не стала говорити «Вибач все було помилкою» або «Давай забудемо це непорозуміння». Моя директриса пішла іншим шляхом. Я просто отримував найменшу зарплату «що б не запідозрили!», а відносини ми продовжили. У підсумку теж «щоб не запідозрили» вона рекомендувала мене на підвищення, звільнилося місце і мене перевели. Зустрічаємося досі, правда тепер вже не приховуючи цього.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page