fbpx

“До моєї донечки свататися прийшли, а ти посидь тихенько в кімнаті або сходи куди-небудь, а то тебе доча не запрошувала” – заявила мені свекруха, яка жила в моїй квартирі. Але моя помста була колосальною

Катя з дитбудинку, але завжди знала чого хотіла, і з легкістю здобула вищу освіту. У 18 років, як годиться, їй видали квартиру. Але,  вона розумна дівчинка, вирішила її здавати, поки вчилася жила в гуртожитку.

І на навчання, і на життя грошей вистачало. Закінчивши інститут, вона влаштувалася на роботу, пройшла по кар’єрних сходах і отримала хорошу високооплачувану посаду. Але це передісторія. Джерело

У 28 років Катюша зустріла галантного молодого кавалера, як красиво він до неї залицявся. Не минуло й трьох місяців і вони розписалися! Так як у Катюші була своя квартира, переїхав він жити до неї. Все було чудово, поки не помер cвeкoр, і дорога свекруха не переїхала жити до них!

У чоловіка ще була сестра, яка настільки часто гостювала у них, що Каті здавалося, вона вже живе з ними. Свекруха Катю недолюблювала, а з сина, разом з його сестрою, тягнула грошики. І щоб Каті від бюджету чоловіка нічого не діставалося, вмовила сина на роздільний бюджет. Катю це не засмутило, так як заробляла вона добре, їй на все вистачало і навіть залишалося частенько.

А ось і найцікавіше. Сестра чоловіка заміж зібралася, а як відомо нареченого запрошують на оглядини. Ось вони і вибрали для оглядин Катину квартиру. В один із днів, почувся дзвінок у двері, Катя відкрила, а там купа люду і всі ошатні з квітами з шампанським. Тут з-за рогу озвалася свекруха: Катя, це до нас! Потім відвела невістку і сказала: До моєї донечки свататися прийшли, а ти посидь тихенько в кімнаті або сходи куди-небудь, а то тебе доча не запрошувала.

Катя втратила дар мови, але швидко отямилася і перепитала: Це ви мені зараз сказали? Свекруха відповіла: А кому? Тут тільки ти! А синочка нам дозволив!

Катя у відповідь: Збирайте всіх гостей і котіться звідси, інакше я сама зараз сходжу і про це їм оголошу. Свекруха тільки хмикнула. Катя ще більше розлютилася, і пішла до вітальні. Голосно вимовила: Дорогі гості, ви зараз збираєтеся і йдете з моєї квартири, якщо ж ви цього не зробите я змушена буду вжити заходів. Ніхто навіть не звернув уваги на Катю.

Читайте також: Та плювати мені на твою хвору дитину! – верещала братова дружина – У мене відпустка накривається мідним тазом! Якщо ти зараз же не приїдеш, у тебе будуть неприємності, я тобі обіцяю! У тебе 10 хвилин!

Тоді вона зібралася, взяла ключі від квартири і закрила їх! У під’їзді, в щитку вирубила важіль з електрикою і пішла по магазинах. В цей час дзвонив їй чоловік, відповідати вона не стала. А коли повернулася нікого не було, а ключі чоловіка лежали на полиці.

Катя анітрохи не засмутилась, в їх стосунках вже давно було не все гладко, ще й матінка оливи у вогонь підливала. Катя подумала: “Все що не робиться – на краще!”

You cannot copy content of this page