fbpx

Дочка багатого бізнесмена відмовила бідняку, тепер лікті гризе

Що жінки шукають у чоловіках? Спочатку їм хочеться бачити поруч із собою красивого, веселого, спритного і розумного. Щоб не нудно було і цікаво відпочивати разом. Потім запити змінюються: тягне до розуміючих, що відбувся, відповідальних. А іноді і до потенційних батьків сімейства.

Представниці прекрасної статі часто мріють знайти такого чоловіка, який зміг би задовольнити всі їхні потреби: емоційні, чуттєві, фінансові. Особливо останні. Саме тому, характер і глибину особистості чоловіки часто помилково асоціюють з його статусом.

Зараз в Інтернеті ходить історія, яка доводить, що ніхто не знає, де знайде, де втратить. Дочка багатого тата відкинула залицяння чоловіка, який не заробляв достатньо грошей, для забезпечення звичного для неї рівня життя.

Довго тривали зустрічі цих молодих людей. Він був по вуха закоханий, але не наважувався зробити пропозицію, а коли зібрався з духом, почув фатальні для себе слова: «Послухай, ти в місяць заробляєш стільки, скільки я витрачаю за день. Не тіш себе нездійсненними надіями. Я не стану і не зможу жити в бідності. Знайди краще дівчину свого рівня, а про мене забудь».

Глузливий тон обраниці викликав у хлопця пекуче відчуття приниження.

Ніхто не планував щось доводити, але через десять років відбулася їхня випадкова зустріч в торговому центрі. Першою заговорила вона: «Привіт! Як справи у тебе? Я просто щаслива, що залишилася вірною собі. Зараз у мене розумний і багатий чоловік, який здатний заробити до $ 16 000 в місяць. Живу собі на втіху. Ти, напевно, не можеш собі цього уявити?»

Чоловік зніяковів, навіть засумував, але не дав волю словам.

Тут до жінки підійшов її чоловік, але в першу чергу звернувся не до неї, а до її співрозмовника: «Здрастуйте, сер! Бачу, ви вже познайомилися з моєю дружиною!»

«Здрастуйте, містер» – запнувся той.

“Містер Картер, сер! Нічого страшного, що забули”, – знітився чоловік.

Потім чоловік звернувся до дружини: «Мила, хочу ще раз познайомити тебе з моїм босом».

Новина стала несподіваним поворотом подій. Жінка була вражена. Вона не могла вимовити й слова.

А її колишній посміхнувся і сказав: «Мушу йти, є важливі справи. Прекрасно, що зустрів вас сьогодні! Гарного дня!”

Коли шoк пройшов, дружина-красуня поцікавилася у чоловіка: «Це дійсно був твій грізний бос?»

«Так, мила. Він заробив більше 100 млн доларів, і багатство його нітрохи не змінило. Він був і залишився досить скромною людиною без особливих запитів. Проте, кажуть, його життя сумне. У минулому він дуже любив одну жінку, але вона його кинула, бо він тоді був порівняно бідним.

Бос віддався роботі з головою, багато і тяжко працював і в підсумку досяг успіху. Все тому, що він дуже цілеспрямований. Тепер він мультимільйонер. Але від свого тодішнього горя він оговтатися так і не зміг. І до сих пір не одружений».

Читайте також: «Розумію, що це гріх, але тут багато наших жінок мають когось. Так я тікала з заробіток додому вaгiтнoю”

Почекавши трохи, він додав: «Що б зараз відчула та жінка, якби дізналася, що відмовилася від такої людини?» Але відповідь, звичайно ж, не отримав.

Мораль проста: в житті може трапитися що завгодно, і до того ж воно коротке. Гаманець – не відображення людини і не показник. Тому не слід бути занадто зарозумілими або гордовитими.

Джерело.

You cannot copy content of this page