fbpx

Додайте оцет в пральну машинку! Секрет моєї мами, який вас здивує

Скількома корисними властивостями володіє звичайний столовий оцет! Він додає блиск кахлю, дзеркалам і келихам, очищає крани і змішувачі від вапняного нальоту, в тандемі з содою ефективно відбілює раковину …

Але що буде, якщо додати оцет під час прання речей? 5 причин, які переконають тебе неодмінно долити оцет в пральну машинку.

Чим відпирати речі

Оцет має пом’якшуючі властивості, що особливо актуально при пранні речей з жорсткої або занадто щільної тканини.

Оцет – відмінний засіб для виведення плям. Оброби плями від поту, жиру, деяких фруктів оцтом попередньо, а потім часткою ще 50 мл в відсік пральної машинки.

Усунути стійкі, в’їдливі в одяг запахи, наприклад запах поту, можна, заливши в відділення для ополіскувача 100 мл оцту. Щасливі власники вусатих-смугастих за допомогою оцту можуть нейтралізувати запаморочливе амбре, що виходить від одягу після «інциденту». Іноді тільки це може врятувати річ від викидання на смітник!

Якщо ти періодично заходиш до магазину секонд-хенду, напевно знаєш, наскільки складно позбутися специфічного запаху цих речей … Оцет і тут допоможе: обполосни ним одяг після прання в звичайному режимі.

Читайте також: Моя мама протягом тижня втирала в ноги соду – результат перевершив усі очікування

Оцет допоможе позбутися від плям іржі на одязі. Приготуй кашку з оцту і кам’яної солі і увітри її в пляму. Залиш на кілька хвилин, а потім випери річ як зазвичай.

Крім іншого, додавати при пранні оцет корисно і для правильної експлуатації пральної машинки: цвіль не заведеться, а від вапняного нальоту не залишиться і сліду!

You cannot copy content of this page