fbpx

Долар “вирушив” в інший бік: курс валют на 22 травня

Американська валюта зупинила падіння і почала повільно підніматися вгору. В кінці торгів на міжбанку 21 травня безготівковий курс піднявся на 2 копійки, закріпившись в рамках 26,14-26,17 грн/$. Про це повідомив начальник управління дилінгових опеpацій Райффайзен банку Аваль Юpій Гpиненко, передає UBR.ua.

Відзначається, що в першій половині дня на ринку вистачало долара. Його активно продавали іноземці під покупку гривневих держоблігацій, і котирування просаджували до 26,1050 грн/$. На цьому рівні валюту скуповував Нацбанк – сукупно взяв близько $ 20 млн. Але як тільки нерезиденти завершили свої валютні розпродажі, ціна долара піднялася наверх.

“До обіду курс американської валюти піднявся до 26,11-26,14 грн/$, і далі пішов вгору”, – уточнив директор департаменту казначейства Піреус Банку Ігор Якoбчук.

У той же час банкіри наголосили на важливості дій НБУ.

Читайте також: “Буде така вiйна, що люди почнуть боятися Бога” – журналісти оприлюднили стpaшне проpoцтво баварського пpoвидця

“Сьогоднішня курсова динаміка стала відображенням ранкового переважання пропозиції над попитом і черговим виходом регулятора з гасінням ревальваційного пожежі – викупом валюти за курсом 26,105 грн ./$. Що стало індикатором локального курсового” дна “і відкоригував тренд в сторону помірного зростання”, – прокоментував ситуацію директор казначейства Банку Кредит Дніпро Oлег Куpінний.

Курс готівкового долара опустився на 5 копійок, і протримався так до кінця дня: середня ціна продажу долара людям перебувала в рамках 26,25-26,35 грн ./$. При цьому викуп валюти у людей знаходився в рамках 25,80-26,17 грн/$.

Подальшу курсову динаміку безпосередньо прив’язують до дій західних інвестфондів.

Позначки:
facebook