fbpx

Доля чи випадковість? Фото Меган Маркл зроблене 22 роки тому, викликає шквал емоцій

Минув уже майже тиждень з дня королівського весілля принца Гаррі і Меган Маркл. Та, не зважаючи на те, що ця подія вже закінчилася, ейфорія навкруг неї не вщухає. Фанати новоспеченої сімейної пари все ще прокручують у пам’яті той епічний перший поцілунок на сходинках каплиці Святого Джорджа.

Більшість людей дивилися церемонію по телебаченню та через інтернет. Але було і кілька щасливчиків, які змогли кинути живий погляд на весільну процесію. Декому навіть вдалося зробити кілька селфі. Може це і не настільки захоплююче, як опинитися віч-на-віч з королівськими особами, але все одно є пам’ятною подією.

Чи то доля звела їх разом? Фото 15-річної Меган, яке було зроблено 22 роки тому з’явилося в інтернеті і набирає не меншої популярності, аніж її весільні фотографії. На знімку зображена молода Меган, яка сидить прямо перед Букінгемським палацом.

Читайте також: Ми так часто ігноруємо і зневажаємо її. Притча що допоможе згадати про душу

Деякі спостерігачі кажуть, що це фото є доказом того, що принцу Гаррі та Меган Маркл судилося бути разом, оскільки ніхто ніколи б і не міг подумати, що їхні дороги коли-небудь перетнуться. Більше схоже на малоймовірну історію кохання з казковим кінцем, інформує Ukr.Media.

Проте не кожен поділяє цю точку зору. Деякі люди схильні думати, що Меган була одержима покійною принцесою Діаною і королівською родиною, що і стимулювало її опинитися в одному оточенні з Гаррі.

Офіційна версія й досі є та, що Меган і принцу Гаррі влаштувала сліпе побачення її подруга Віолета фон Вестенхольц. І так як вони не хотіли афішувати свої стосунки публіці, Меган звернулася до своїх друзів Джессіки та Бена Малруні за допомогою.

Протягом шести місяців принц Гаррі і Меган періодично зустрічалися у будинку Малруні. Якимось чином їм вдавалося зберегти свої стосунки у таємниці, поки вони були не готові вийти на публіку. Тепер, після королівського весілля, ховатися більше не треба. Тож ми вітаємо нових герцога та герцогиню і бажаємо їй всього найкращого у найближчі роки.

You cannot copy content of this page