fbpx

Доля обділила Юлю розумом і талантами, зате щедро обдарувала красою. Вчилася вона з нами до 9 класу, а потім вступила до ПТУ, що неймовірно обрадувало усіх наших вчителів і навіть директора. А тепер ця двіюшниця на вечорі зустрічі випускників усім нам втерла носа

Була у мене в класі одна дівчина Юлька – на рік старша за нас усіх. Дісталася вона нам «у спадок» від старшого класу. Вчилася вона з нами до 9 класу, а потім вступила до ПТУ, що неймовірно обрадувало усіх наших вчителів і навіть директора, так як з оцінками її відверто тягли з класу в клас.

Доля обділила Юлю розумом і талантами, зате щедро обдарувала красою. Це сьогодні дівчата з таким набором функцій йдуть нарозхват, а раніше для серйозних стосунків з серйозними людьми інтелект в певній кількості теж був потрібний.

Невідомо як, але на останньому курсі ПТУ Юля вискочила заміж. Причому її нареченим був не якийсь там майбутній слюсар-наладчик, а викладач математики. Він був розлучений, але мав квартиру і навіть автомобіль. Коротше, завидний наречений.

Юля успішно закінчила ПТУ і навіть місяць попрацювала за фахом – помічником бухгалтера. А далі у Юлі були плани перебратися у велике місто. Її чоловік з деяких причин не хотів залишати обжите місце, а потім незабаром вони розійшлися. Юля поїхала до обласного центру. Там вона знову вийшла заміж. Цього разу її обранцем став якийсь кооператор, що займається постачанням комп’ютерної техніки.

Його бізнес успішно йшов в гору, а молода красива дружина була дуже до речі. Незабаром Юля переманила свого колишнього чоловіка, так як знала, що він захоплювався інформатикою (він з радістю переїхав, так як часи настали голодні). Їх фірма стала займатися не тільки продажем устаткування, а ще й його установкою і налаштуванням. Колишній чоловік дуже навіть сильно знадобився. А Юля зробила так, що фірма стала належати їй. І вона її з великим задоволенням продала.

А далі була столиця. Тут усі пішло – по накатаній. Знову заміж за бізнесмена. Далі простіше. За її словами, основний свій дохід вони зробили за час кризи, вчасно її відчувши і скориставшись ситуацією.

Сьогодні у неї великий будинок в елітному селиці поблизу столиці і квартира в центрі Києва, яку вона здає досить відомій людині. На вечір зустрічі вона завжди приїжджає. Не хвалиться, просто іноді говорить, що опинилася в потрібний час і в потрібному місці. Ну, і краса її зіграла важливу роль.

Фото ілюстративне – motivyspexa.ru

You cannot copy content of this page