fbpx

Донька назвала маму жирною, наступного дня це фото бурхливо обговорювали в мережи

Еллісон Кіммі, мати двох чудових діточок. Одного разу під час відпустки зі своїм сімейством, Еллісон нагадала малюкам, що час вилазити з басейну, її дочка засмутилася і раптом випалила фразу «Наша мама жирна». Джерело.

Після неприємного випадку Кіммі піднесла урок своїм дітям.

Коли сім’я повернулася додому, Еллісон покликала дітей для серйозної розмови. «Правда в тому, що я не жирна, – сказала Еллісон. – Жирних людей не буває. А ось жир у мене дійсно є. Він є у всіх людей без винятку. Він захищає наші м’язи і кістки, з нього наш організм отримує енергію».

Потім Еллісон підкреслила: «Жир – це не образливе слово в нашому домі». І хоча жінка розуміє, що не може контролювати те, що відбувається за межами будинку, і те, що діти чують в школі. Вона вирішила, що в їхній родині ніхто не буде називати людей жирними, щоб нікого не ображати.

Кіммі переконана: «Батьківське завдання полягає в тому, щоб залишатися найгучнішим, найпереконливішим, позитивним і послідовним голосом в житті дітей». Еллісон Кіммі поділилася своєю історією в Мережі, і вона тут же стала вірусною і набрала більше 32 тисяч відміток «Подобається».

«Сьогодні дочка назвала мене жирної. Вона була засмучена, тому що я вигнала їх з басейну, і вона в люті сказала синові, що мама жирна. Я веліла їй піднятися наверх, щоб поговорити.

Я: «Як ти мене щойно назвала?»

Вона: «Я сказала, що ти жирна, мамо. Пробач мене, будь ласка”.

Я: «Ну добре, давай поговоримо. Справа в тому, що я не жирна. Жирних людей не буває. Але ось жир у мене дійсно є. Жир є у всіх. Він захищає наші м’язи і кістки, наш організм отримує з нього енергію. От у тебе є жир?»

Вона: “Так! Ось тут на животику.

Я: «Правильно. У тебе він є. І у твого брата він є».

Мій син: «У мене немає жиру. Я самий худий. У мене навіть м’язи є».

Я: «Насправді, у кожної людини в світі є жир. Але у всіх нас різна його кількість».

Мій син: «Гаразд. У мене є трохи жиру, який захищає мої великі м’язи. Але у тебе його більше, ніж у мене».

Я: «Правильно. У когось його багато, а у кого-то мало. Але це ж не означає, що одна людина краща, ніж інша. Розумієте мене?»

Вони: «Так, мамо».

Я: «Можете повторити мої слова?»

Вони: «Так! Ми не повинні називати людей жирними, тому що вони не жирні. Але у кожного є жир, і це нормально мати різну кількість жиру».

Я: «Абсолютно правильно».

Вони: «А можна ми повернемося в басейн?»

Я: «Ні».

Кожен раз, коли піднімаються подібні теми, мені доводиться робити вибір в плані того, як краще пояснити дітям, що до чого. Жир – це не образливе слово в нашому домі. Якщо я буду лаяти своїх дітей за те, що вони його вимовляють, то я дам їм зрозуміти, що це образливе слово, і вони будуть рости в упевненості, що бути товстим – це негідно і огидно.

Я думаю, що вона це підхопила десь ззовні. Одну і ту ж думку можна піднести дитині під різним кутом: в будинку їх у друзів, де у батьків інші цінності, при перегляді ТБ-шоу або фільмів, при спілкуванні в школі, коли вони обговорюють чиюсь постать – все це закладається в їх голові. Головна батьківська задача – залишатися самим гучним, найпереконливішим, позитивним і послідовним голосом, який вони чують».

Читайте також: Дружина «забила» на прибирання. Чоловік подивився – навколо розруха, бруд і вона – красуня

Батьки і справді не можуть контролювати все, що бачить і чує дитина, особливо коли вона знаходиться за межами будинку. Однак мудрі мама і тато мають ознайомитися з допомогою виховання дати малюкові орієнтири і принципи, які б допомагали йому взаємодіяти із зовнішнім світом і при цьому завжди мати свою думку.

Як на мене, Еллісон Кіммі дуже мудра жінка. А як би ти вчинила на місці мами в такій ситуації?

You cannot copy content of this page