Допомога прийде несподівано і вчасно: Як Бог відповідає на молитви і допомагає

Ви просите у своїх молитвах про допомогу, бо опинилися в скрутному становищі і не знаєте як знайти вихід. Так, допомога, звісно, прийде, лиш не з неба напряму, а від знайомих (можливо, й незнайомих люде) людей.

Невидима рука Господня надає нам допомогу через людей, які, на перший погляд, випадково опинилися поруч з нами. Важливо зуміти знайти цей початок нитки, з допомогою якого розмотаємо весь клубочок. Джерело

Важливо, не опустити шанс, який нам дає Господь. Він дає його кожному з нас. Лиш не кожен здатен його бачити чи скористатися ним. Треба мати відкрите серце і вміти дослухатися до голосу інтуїції – і все! І ця невидима нить допомоги Господа втрапить вам у руки.

Для прикладу, як це працює. Один чоловік втратив роботу, сім’я, в якій було двійко дрібненьких діточок – свого годувальника. Звичайно, сьогодні під час скрути можна перебитися, підпрацьовуючи вантажником чи підсобником. Однак цей чоловік мав непоганий фах (він був програмістом, але з вузькою кваліфікацією), і не хотів його втрачати.

Безробіття дуже засмучувало його і вбивало надію, що завтра все налагодиться, бо, як здавалося йому, він використав усі резерви в пошуку роботи. Та ба, невидима рука Господня не кинула його напризволяще – вона діє невидимими для нас способами.

Його дружина гуляла з діточками в дворі й зустріла далеку знайому на ім’я Наталю. Розговорилися, поділилися проблемами – і тут прийшла розв’язка. У Наталі, як з’ясувалося, брат – директор великої IT-фірми і зараз їм потрібні нові працівники.

Після співбесіди того чоловіка взяли на роботу, де він працює вже більш як десяток років, зробивши там непогану кар’єру.

Читайте також: Я довго плакала на мoгuлі мами. А потім раптом сказала, що ми чекаємо її вдома. Вже наступної ночі я прокинулась від вереску сина

У житті таку невидиму допомогу ми отримуємо доволі часто, тільки ми розцінюємо її як належність або випадковість, тому що у щоденному гаморі розівчилися дослухатися до себе й до голосу Господа. Він часом спілкується з нами устами наших ближніх або знайомих людей (буває – й випадкових стрічних).

Важливо, у скрутні хвилини ділитися своїми проблемами з людьми, не закриватися в собі, бути в пошуку і використовувати всі шанси – один з них ваш.