Дощове літо 2016 року зіпсувало всі плани Єгора піти в заплановану відпустку. З Мариною вони заздалегідь все обмовили. Спочатку вони разом їдуть у відпустку, потім Єгор повертається і повідомляє своїй дружині про розлучення

Насправді Єгору було дуже комфортно жити з дружиною і коханкою. Марина в дружини ніяк йому не підходила через те, що вона просто не любила і не вміла готувати, багато часу приділяла догляду за собою. І цим то Марина і подобалася Єгору, – вона кардинально відрізнялася від Ніни, дружини, з якою він жив разом буквально зі студентської лави.

«Слухай, ти просто бовдур, що так вчинив з Ніною. Я розумію, що Марина тебе підчепила своєю молодістю. Але це ще не привід розлучатися» – не втримався за обідом Сашко, кращий друг Єгора, коли вони обідали разом в одному з ресторанчиків поблизу офісу.

Єгора немов підмінили. Він сам не розумів, що з ним відбувається. А до відпустки з Мариною залишалося всього кілька днів. Увечері, приїхавши додому з роботи, його в буквальному сенсі трусило, коли він відкривав вхідні двері.

«Милий, добрий вечір! Ти сьогодні затримався, що трапилося?» – біля дверей запитала його Ніна. Ані пари з вуст, Єгор з усієї сили штовхнув її. Єгору такі дії були не властиві. Тиждень тому він почав приймати пігулки, які дала йому Марина як заспокійливе. Сам почав за собою спостерігати раптові напади гніву. Все сталося дуже швидко, Ніна вдарилася головою об залізну ручку дверей і впала на мармурову підлогу.

Діти Єгора і Ніни в момент того, що сталося були у мами Ніни. Після інциденту, який можна юридичною мовою назвати злочином, Єгор вибіг з квартири, не закривши двері. Він і не усвідомлював, що сталося. Швидку викликала сусідка, яка піднімалася по сходах після вечірньої прогулянки з собакою. Побачивши двері своїх сусідів напіввідкритими, вона спочатку подзвонила на мобільний Ніни. Звук дзвінка телефону доносився з квартири, сусідка не наважившись зайти в квартиру, відразу вирішила викликати поліцію.

По приїзду поліції була викликана швидка. Єгор раптово зник. Мати Ніни намагалася його розшукати, але телефон не відповідав, на його роботі також були в подиві щодо його зникнення. Потім з’ясувалося через друга Єгора, що він виїхав з країни. Від того ж друга, до якого зверталася мати Ніни, Єгор дізнався, що його дружини не стало, що нібито злодії пробралися в квартиру, коли там була його дружина.

Мама Ніни через стан свого здоров’я і через брак коштів не могла залишити собі дітей, тим більше при живому батьку, – Єгору.

Минуло чотири роки. Єгор жив у Відні з Мариною, з якою він узаконив свої стосунки і з дітьми, яких він через суд зміг забрати у бабусі. Дітям він повідомив, що їхня мами не стало. Тим часом, мати Ніни продала квартиру, щоб врятувати дочку.

Про цю квартиру Єгор ніколи не знав. Це була квартира бабусі Ніни, яку вони довгий час здавали в оренду, квартира перебувала в самому центрі столиці. Ніна близько 2-х місяців була підключена до апарату штучного дихання. Від Єгора приховали, що Ніна бореться за своє життя. Потім Ніна лікувалася в Німеччині, протягом року лікарі змогли її поставити на ноги.

У двері його квартири подзвонили. На порозі стояв чоловік років 45-ти.

– Здравствуйте, меня зовут Максим Соровський, я адвокат вашої дружини Ніни. Ніна жива, вона довго боролася за своє життя. Зараз з нею все гаразд, але я бачу, що ця новина вас більше засмучує ніж радує. Ніна хоче забрати своїх дітей.

Фото ілюстративне з вільних джерел