fbpx

Брудні щітки для макіяжу, погана косметика і накладні вії: українка розповіла, скільки заробляють моделі за кордоном

Найбільше платять в Китаї. Там оплачують роботу погодинно. В Японії, Кореї, Сінгапурі та Малайзії ціна фіксована робочий день – за 5 або 10 годин. Заробіток залежить від портфоліо, досвіду, сезону та агентства.

Українки, які працюють моделями в країнах Азії, всередньому заробляють близько 2 – 2,5 тис. дол. на місяць.

“В Китаї за показ отримувала в середньому близько 200 доларів. Зйомка для каталогу — 100 доларів за годину роботи. Але для них модель – це вішалка. Нікого не хвилює, чи втомилася ти в туфлях на два розміри менше. Головне відзняти весь запланований ними одяг. Доводиться звикати до брудних щіток для макіяжу, поганої косметики, накладних вій і плойки на 240 градусів, – розповідає Gazeta.ua 21-річна Дарія Бондаренко. Почала працювати моделлю у 19 років. Вперше полетіла в Корею.

“В Кореї чи Японії більш безпечно, агентство піклується про моделей, особливо якщо це перша їхня поїздка. Японці перед макіяжем роблять масаж, зволожувальні маски. В цих країнах платять від 600 до 1000 доларів в день за зйомки для каталогів. За покази — 200-250 доларів. В Таїланді за день заробляють 400 – 500 доларів”.

Читайте також: Поїхала на місяць – залишилася назавжди: як дівчина із Закарпаття зуміла влаштувати своє життя у США

За словами дівчини, після закінчення контракту суму, яку модель отримала від клієнта, ділять.

“10% йдуть материнському агенству, 40% – приймаючому, 50% – моделі. Із цих 50% віднімаються витрати, які понесло агентство. Це вартість квитків, квартири, карманні гроші. Окремо вираховуються податки. Залишок – заробіток моделі. Я отримую всю суму цілком, так і частинами, залежить від умов контракту”.

You cannot copy content of this page