fbpx

“Другої дитини я не хочу, не позбудишся – розлучаємось”: в такій ситуації не зрозуміло, як бути

Синові майже три. Свєтка планувала дитину в садок віддати і виходити на роботу. Робота хороша, оплата пристойна, планів громаддя. Чоловік теж чекав, що дружина вийде на роботу і йому більше не доведеться тягнути сім’ю на свою зарплату. Зарплата у нього хороша, але все одно жили вони весь цей час скромно. На одну зарплату не розгуляєшся. А так хочеться поїхати на відпочинок, поміняти машину, купити квартиру побільше. У них зараз двокімнатна.

Плани будували разом, але щось пішло не так. Свєтка відчула себе погано, стало нудити її вранці, з’явилися інші ознаки того, що в сім’ї може трапитися поповнення. Її підозри підтвердила і лікар.

Якось вранці Свєтка сказала чоловікові, що вaгiтна. Чоловік снідав. Мимохідь запитав, коли вона збирається на абopт? Свєтка сказала, що на абopт не піде і планує народжувати.

Чоловік мовчки підвівся з-за столу, взяв сумку і, голосно грюкнувши дверима, пішов на роботу. Увечері була серйозна розмова.

Він намагався пояснити, що друга дитина їм не потрібна, вистачить сина. Їм уже за 35 і час для себе хоч трохи пожити. Треба ще багато чого встигнути, багато зробити, а народження дитини зруйнує всі їхні плани.

Свєтка наполягала на тому, що дитина їм потрібна і на абopт вона не піде. Тоді чоловік сказав, що їм доведеться розлучитися. Він другої дитини не хоче, визнавати її не збирається. Так, аліменти платити буде, але це мізер, який потрібен для виховання і забезпечення повноцінного життя дітям. Від сина він не відмовляється.

Поки є час, Свєтка повинна грунтовно подумати і прийняти рішення, як їй далі жити?

А вона не знає, що робити. На абopт йти однозначно не хоче, каже, що не зможе вбити власне дитя. І жити самій з двома дітьми теж не варіант, тим більше, що чоловік сказав, що квартиру однозначно буде ділити. Тоді їй доведеться їхати до мами в райцентр. А там зовсім біда по всіх параметрах. Роботи немає, житла теж немає, вітчим часом вuпuває, квартира трикімнатна, але з батьками живе їх спільна дочка з дитиною.

Свєтка навіть намагалася поговорити зі свекрухою. Але свекруха воліла в їх сім’ю з порадами не втручатися. Вона сказала, що прийме будь-яке рішення. Але якщо син другої дитини не хоче, то він має на це право і підстави. Вона дуже любить онука і якщо з’явиться ще один онук чи внучка, то вона дуже зрадіє. Але якщо не з’явиться, то і не з’явиться. Це рішення діти повинні прийняти самі.

Читайте також: “-Машо, а ти знаєш де ми? – У мopзі! – Не плач, скоро по нас прийдуть”: а коли прийшли, то був початок вже іншої історії

А Свєтка зараз не знає, що робити? Каже, що чоловік свoлoта. Зрадив її. На абopт піти не може себе змусити, розлучатися теж не хоче, тому що розуміє, що з двома дітьми їй одній буде дуже важко.

А з іншого боку, чи зможе вона після всього цього жити з чоловіком? Чи зможе пробачити йому свій абopт? Не факт. Думаю, що як би вона не вжинила, розлучення все одно неминуче.

Що думаєте ви? Що порадите?

Чи варто розлучатися і наpoджувати другу дитину?

Чи варто робити абщзт і якось намагатися peaнімувати сім’ю?

Чи можна взагалі цю сім’ю буде якось peaнімувати?

Або теж вважаєте, що тут розлучення не уникнути, вся справа часу?

Джерело.

You cannot copy content of this page