Дружина пішла до його рідного брата, але відповідь чоловіка вже за хвилину змусила її гризти лікті

“Я пишу тобі цього листа, щоб сказати, що йду від тебе. Я була прекрасною дружиною всі ці 7 років і не отримала натомість нічого. Попередні два тижні були справжньою тортурою, але останньою краплею став дзвінок твого начальника, який сказав, що ти звільнився.

Минулого тижня ти прийшов додому і не помітив ні мого манікюру, ні нової зачіски. Ні-чо-го. Ти не помітив, що я приготувала тобі на вечерю улюблену страву і купила новий пeньюaр. Ти поїв рівно за 2 хвилини, подивився футбол і пішов спати. Ти перестав говорити, що кохаєш мене; ти навіть не торкаєшся до мене. Я не знаю, чи дійсно ти розлюбив мене або прикидаєшся, але я йду.

PS Якщо захочеш знайти мене, просто знай, що ми з твоїм братом поїхали в Західну Вірджинію.

Всього доброго! Твоя колишня дружина”

Ось, що відповів їй чоловік

“Дорога моя колишня дружина,

Ніщо не могло порадувати мене більше, ніж твій лист. Згоден, ми були одружені 7 років, але всі ці роки ти була далека від поняття ідеальної дружини. Я дивився матчі, щоб відключитися від твого нескінченного бурчання і ниття.

Читайте також: Він давно мав молоду коханку і зовсім забув про дружину, а потім один вечір змусив відкрити очі

Погано, що це не допомагало. Я бачив, що ти підстриглася, просто перше, що спало мені на думку: “Ти виглядаєш як мужик”. І я промовчав. Мама вчила мене мовчати, якщо я не можу сказати нічого приємного.

Що ж до моєї улюбленої вечері, то ти, ймовірно, переплутала мене з братом. Я 7 років як не їм свинину. Твоє нeглiже я розгледів, але залишився холодний, тому що на ньому бовтався цінник “49 $”. Я дуже сподівався, що це ніяк не пов’язано з тим, що напередодні брат зайняв у мене саме 50 баксів.”