Дружина поїхала до мами, а при зустрічі я її запідозрив у зраді. Пояснювати мені ніхто нічого не став, просто зібрала речі і виставила

Зі своєю дружиною я познайомився на підприємстві де ми разом працювали кілька років, спілкувалися, розмовляли, я навіть і не думав що ми будемо жити разом. І якось само собою вийшло, що поступово наше спілкування перейшло в більш серйозні стосунки, і я в один момент переїхав до неї жити.

Вона була в розлученні і у неї був син, семи років. Прийняв він мене не дуже добре, ну я не ображався. Хто я для нього … Вітчим, чужий дядько. Жили ми спочатку дуже добре і любили одне одного, і через два місяці дружина повідомила, що у нас буде поповнення. Після народження доньки, ми прожили ще разом два роки, і я на той час пішов зі старої роботи на нову, з добовим графіком роботи. І якось влітку, мені дружина каже:

– Що я буду вдома сидіти, на спеці. Поїду я до мами, там і ліс поряд, і пляж.

– Ну добре, звичайно.

Вона забрала дітей і поїхала, я залишився вдома так як мені треба було вранці на зміну. У мене випав напружений графік, і приїхати я до них зміг тільки через два тижні.

Коли я приїхав мене трохи прохолодно зустріли і не дуже дружелюбно. Я якось не звернув на це уваги, і ввечері мене чекав сюрприз. Я сидів на дивані, а дружина на підлозі збоку від мене, ми сиділи спілкувалися, на ній був короткий халат і я побачив на її ногах, маленькі круглі синці …

– Таню? Це що?

– Де?

– Там … Сама знаєш … Звідки це в тебе?

Тут втрутилася теща … – Так це вона з молодшим братом боролася. Він і поставив … Така зухвала брехня мене настільки глибоко вразила, що я нічого не відповів. А посидівши ще годину, сказав що мені треба терміново на роботу і поїхав. Мене ніхто не тримав … Приїхавши додому ввечері, я довго розмірковував і думав про це. Вранці пішов на роботу. Ну а коли я прийшов через дві доби з роботи, мої речі чекали мене біля порога, які мені віддала сестра дружини.

Ще рік я не знаходив собі місця. Намагався повернути її назад, але все було бестолку. Але у мене була моя дочка, якій я присвятив весь свій вільний час … Не скотився. Залишився людиною. Хоча часом було дуже боляче.

Фото ілюстративне з вільних джерел