Дружина сказа, що жити з невдахою не буде, а якщо доведеться економити – вона піде. Потайки я подав оголошення на продаж її автомобіля, покупець знайшовся швидко. Він уже приїжджав дивитися машину, але не знаю як сказати про це дружині. Нещодавно вона забронювала тур на Мальдіви, а влітку збирається в ОАЕ

5 років тому я познайомився з чудовою дівчиною. Вона відповідала всім моїм критеріям. Красива, в міру розумна, любить життя і вміє посміятися над собою. Я теж не відставав. Стрункий, підтягнутий чоловік середніх років з пристойним заробітком. Полюбили ми одне одного швидко. Зустрічалися півроку, і я зрозумів, що нема чого тягнути. Тому зробив їй пропозицію.

У той день, коли ми прилетіли до Таїланду на відпочинок, на вечері в п’ятизірковому готелі. Вона була дуже щаслива. Повернувшись додому ми одружилися і почали жити майже душа в душу. Конфлікти у нас виникали, але рідко, найчастіше через дрібниці.

Коли зіграли весілля, я повіз її в чергову подорож, а потім подарував дорогу машину. За 5 років шлюбу радував її іншими подарунками. Купував преміальну техніку, хороший брендовий одяг. Рік тому побудували величезний будинок на околиці міста, зробили пристойний ремонт.

Вона весь цей час не працювала, займалася собою і веденням господарства. Мене це влаштовувало. Навіщо жінці працювати, якщо її чоловік добувач, і грошей вистачає. Вона ходила по магазинах, витрачала зароблені мною гроші і відчувала себе чудово. Іноді вона переходила межу, не знаючи міри у витратах, але я тільки мило посміхався. Не хотів зайвих скандалів, і щоб вона вважала мене жадібним.

Зараз часи змінилися. Мій бізнес, яким я займаюся більше 7 років, мало не накрився. Криза вдарила по ньому вже давно, але ми намагалися триматися на плаву. Я зробив все можливе і неможливе, щоб вибратися з цієї ями. І у мене вийшло! Але виникла інша проблема. Партнер, з яким ми працювали над проектом, хоче піти і просить мене викупити його частку, інакше продасть іншим людям. Зрозуміло, що я в цьому не зацікавлений.

Зрозуміло, вирішив піти на його умови. Адже це дозволить мені стати одноосібним власником бізнесу і керувати ним на свій розсуд. Але є одне «але», у мене поки немає всієї суми грошей. Потрібно продати майно, а частина його закласти, ну і звичайно скоротити щомісячні витрати.

Дружина, замість того щоб підтримати мене у важкій ситуації, запропонувала взяти в кредит велику суму. А я, реально, все порахував, що з ситуації можна вийти лише якщо взявши кредит під мою машину і будинок, продавши її машину і почати жити не на 15-20 тис. гривень на місяць, а на 7-9 тис. Мені здається це цілком реально, навіть більш ніж достатньо.

Вона, природно, відмовилася. Сказала, що я чоловік і повинен щось придумати. Що вона виходила заміж за успішного забезпеченого чоловіка і не збирається жити з невдахою, що піде від мене. Коли ми починали жити разом, і я тільки будував бізнес ми примудрялися жити і на 6 і 5 тисяч. Як все змінилося! Порадився з мамою. Вона сказала, що може трохи допомогти, але дружину не розуміє. Вона свого часу пережила всі кризи в бізнесі батька, і нічого – жива!

Я не знаю, як пояснити дружині, що потрібно потерпіти всього трохи – 3 роки максимум. А далі наше життя повернеться в колишнє русло, але вона і чути нічого не хоче. Каже, як на неї будуть дивитися її подруги, вони сміятимуться над нею.

Потайки я подав оголошення на продаж її автомобіля, покупець знайшовся швидко. Він уже приїжджав дивитися машину, але я не можу нічого йому відповісти, бо не знаю, як сказати про це дружині. Нещодавно вона забронювала тур на Мальдіви, а влітку збирається в ОАЕ, але я не поїду. Не бачу сенсу витрачати тисячі доларів на поїздки в моїй ситуації. Якби не ці витрати, вже через 6-8 місяців мені належала б ціла компанія.

Загалом, як поговорити з нею м’яко, щоб наполягти на своєму і не втратити дружину? Чи любить вона мене чи просто використовує мої ресурси? Цікаво послухати ваші думки з цього приводу.