Дружина забрала дитину і поїхала, Костя втратив роботу. Незабаром він не зміг сам себе утримувати і поїхав до батьків. Цим моментом скористався старший брат і відібрав квартиру. Тепер батьки пенсіонери змушені утримувати молодшого Костю і погашати його борги перед дитиною

Софія Андріївна зі своїм чоловіком завжди заробляли непогані гроші, але жили дуже скромно і економно. Кожну копієчку відкладали заради майбутнього своїх синів. Самі ж вони жили в звичайній квартирі без дорогих ремонтів й іншого шику. А ось за двадцять з гаком років вони зуміли назбирати і купити синам по однокімнатній квартирі в непоганому районі.

Так склалося, що на момент покупки вибору практично не залишалося і Софія Андріївна купила 2 квартири в одному тамбурі. Коли сини одружилися, то вони абсолютно не хвилювалися про те, де вони будуть жити. Свої гроші не відкладали і жили на широку ногу. Дружини двох братів швидко знайшли спільну мову і навіть стали подружками.

Перший час так жити пліч-о-пліч було весело і цікаво. Завжди є до кого звернутися і попросити допомоги в чужому місті. Але через роки дружба дівчат вщухала, а брати поступово віддалялися один від одного. Ситуація загострилася коли у одного з братів з’явилася дитина. Молода пара швидко збагнула, що у них за стіною живуть «безкоштовні няньки». І дуже часто користувалися добром і чуйністю близьких людей.

Одного разу старший брат не витримав і грубо висловився з цього приводу: – Це ваша дитина, знайдіть час на неї. У нас і без вас клопоту вистачає!

З цього моменту між сім’ями пішов повний розлад. У старшого брата з дружиною дітей не було і вони дуже переживали з цього приводу. А ось молодший брат вів розгульний спосіб життя і заради цього готовий був прилаштувати свою дитину будь-кому. Серед сімей наростало нерозуміння і величезне невдоволення. З’явилися закиди на адресу один одного.

Молодший брат прогулював всі свої гроші і постійно просив у борг у старшого. Все скотилося до того, що грошей навіть на елементарні потреби для дитини стало не вистачати. – Я працювати на дві сім’ї не збираюся, більше до мене з таких питань не звертайся, – сказав Іван молодшому брату, – подбай про свою сім’ю сам.

Незабаром справа дійшла до того, що молодший брат став пити регулярно. Його дружина допомагала йому як могла, але на жаль нічого не ходило. Їй нічого не залишалося як зібрати свої речі і з’їхати з дитиною з квартири. Оскільки квартира була оформлена на свекруху дівчина розуміла, що навіть її вкладень в ремонт ніхто не відшкодує. І іншого вибору у немає немає, жити з пропащою людиною вона відмовилася і поїхала.

З від’їздом дружини і дитини ситуація погіршилася, Костя втратив роботу і у нього з’явилися великі борги за квартиру. Незабаром він не зміг сам себе утримувати і поїхав до батьків. Цим моментів скористався старший брат, він дуже тиснув на матір і врешті-решт об’єднав дві квартири в одну. Зробив хороший сучасний ремонт і тепер вони з дружиною живуть в просторій квартирі. А батьки пенсіонери змушені утримувати молодшого Костю і погашати його борги перед дитиною.

Фото ілюстративне з вільних джерел