Друзі запросили відзначити переїзд до нового будинку. Накрили розкішний стіл: страв і напоїв було в надлишку. Всі нахваляли господиню, а вона потім весь вечір плакала за зачиненими дверима від образи

Катька нещодавно ходила на новосілля до своїх друзів: молода сім’я поміняла квартиру на шикарний будинок, ну і покликала друзів і близьких відзначити цю справу в новому житлі зі свіжим ремонтом.

Господарі накрили розкішний стіл: страв і напоїв було в надлишку. Гості розпочали поїдання смакоти, періодично виголошували тости і поздоровлення, ну і, звичайно, нахвалювали кулінарні здібності господині будинку. Їй така похвала, звичайно, була приємна. Ну і вона у відповідь почала розповідати, як з самого ранку біля плити стояла, смажила, варила, шинкувати, змішувала, щоб їх, дорогих гостей, смачно нагодувати.

І тут чоловік різко перервав її тираду: – Та годі вже брехати! Ти ж все в ресторані замовила від салатів до торта, нічого сама не робила! Тільки по салатник розклала, ось і всі твої сьогоднішні клопоти!

Загалом, виявилося, що всі ці чудові страви були приготовлені не господинею будинку, а професійними кухарями в ресторані. А «господиня» просто замовила все це додому. Але це дрібниці! Я теж не ідеал – бувало, що якісь страви замовляла в ресторані (частіше гаряче), щоб не возитися. Але ніколи не приховувала цього від гостей. А ця мадам мало того, що приховала, так ще й почала себе нахвалювати, яка вона молодець, старалася, щоб гостей порадувати. Ось чоловік і не витримав такого нахабства, і здав дружину-побрехушку.

Принижена дружина закрилася в спальні і до кінця вечора не виходила. Плакала від образи. Ну що тут скажеш … Нічого було брехати!

Фото ілюстративне спеціально для сторінки Особлива