fbpx

Духовна сила, якою наділений ваш Зодіак

Прочитай, як все правильно сказано про твій Зодіак.

Наше життя бере початок з Духа, який в нас вдихнули. І все наше життя тримається на силі духу. Кожен Зодіак має свою духовну силу і тому є підтвердження, яке знайдете нижче.

Стрілець
У вогняній стихії найсильнішим вважається Стрілець. Як правило, представники цього знака ніколи не вішають ніс через дрібниці і намагаються залишатися людьми в будь-якій життєвій ситуації.

Стрільці вміють контролювати свої емоції, справлятися з негативним впливом оточуючих, не піддаватися на провокації і відстоювати свою думку. «У чому сила, брат?» – запитаєш ти їх. «В оптимізмі і стійкості життєвої позиції», – з упевненістю відповість тобі Стрілець.

Лев
Цар звірів по стійкості духу займає почесне друге місце в стихії Вогню. Що парадоксально, на перший погляд ці люди створюють враження сильних, відважних, вольових.

А ось коли знайомишся з ними ближче, то розумієш, що вони дуже залежать від зовнішніх обставин і думки оточуючих. Як не крути, Леви потребують підтримки, похвали, визнання – така їхня суть. Без цього вони досить швидко падають духом.

Овен
Незважаючи на те, що Овни дуже активні, діяльні й уперті (барани як-не-як), вони вважаються найслабшими в своїй стихії. Вони гірше Стрільців і Львів можуть контролювати свої емоції, часто стаючи жeртвою того, що діється у них на душі. Буває, що Овни, піддавшись імпульсам, надходять нерозсудливо, через що часто виявляються в скрутній ситуації.

Водолій
У повітряній стихії золоту медаль за силу духу отримує Водолій. Для багатьох це може стати справжнім відкриттям, адже Водоліям властива мрійливість і прагнення до високих ідеалів, сильні запити до себе і оточуючих.

Однак, як відзначають провідні астрологи, цей знак зодіаку може пережити тисячу і одну трудність, але при цьому жодного разу не опустити рук. Вони не бояться попрощатися зі старим, тому будь-які зміни даються їм легко, що робить їх морально сильними особистостями.

Терези
У боротьбі за моральну стійкість і непохитність займають проміжну позицію в стихії Повітря. Вони досить сильні, але у них є одна погана звичка, яка часто заважає їм в житті досягти висот: Терези люблять відкладати все на останній момент, даремно витрачають енергію і нерідко не доводять розпочате до кінця.

Терези швидко перегорають, втрачають ентузіазм і відкладають в довгий ящик досягнення заповітних цілей.

Близнюки
Подвійна натура Близнюків, на жаль, робить їх найбільш уразливими в стихії Повітря. Ці люди часто не можуть зосередитися на одній справі, починають братися за все і відразу, часто шукають підтримку з боку.

Якщо Близнюків як грім серед ясного неба наздоженуть труднощі, вони, як правило, не здатні впоратися з цим самостійно і просять допомоги інших людей.

Риби
Шах і мат всім, хто любить навішувати ярлики і мислити стереотипами. Риби, яких всі звикли вважати дивними, не від світу цього, що живуть в своєму вигаданому царстві, астрологи ставлять на перше місце за силою духу не тільки серед знаків водної стихії, а й в усьому гороскопі!

Вчені вважають, що в цьому і є їх величезна перевага перед іншими знаками. Тільки Риби можуть довгий час терпіти, чекати, сподіватися, фантазувати і мріяти, не впадаючи у відчай. Дуже часто таке завзяття допомагає їм досягти свого.

Скорпіон
Незважаючи на те, що цей знак може гарненько вжалити, він вважається не таким сильним знаком, як Риби. Скорпіони зазвичай дають слабину, коли довгий час збирають в собі емоції, а це тільки їсть їх зсередини, роблячи слабкішими і слабкішими.

Рак
Рак – найвразливіший з водних знаків зодіаку. Як показує практика, вони дуже чутливі, тому їм постійно потрібна моральна підтримка з боку близьких і рідних. Якщо ніхто вчасно не підставить своє плече, Раки сприймуть це як неминучість і навіть можуть впасти в депресію.

Козеріг
У стихії Землі на перше місце по моральної сили і стійкості виривається Козеріг. Люди цього знака досить рішучі, амбітні, наполегливі, принципові і послідовні. Вони чітко знають, чого хочуть і куди йдуть, їх важко зачепити за живе

Навіть якщо навколо валиться світ і все йде шкереберть, Козероги все одно будуть йти до своєї мети, нехай і неквапливими кроками.

Діва
Срібло в цій стихії отримує Діва. Хоча при першому знайомстві представники цього знака Зодіаку справляють враження сильних і вольових особистостей, але часом Діви просто не здатні прийняти світ таким, яким він є. Тоді ці люди починають просто плисти за течією.

Тілець
Як не дивно це усвідомлювати, але Тілець – найслабший серед земляних знаків зодіаку. Ці люди терпіти не можуть будь-яких змін, вони звикли до стабільності і послідовності. Тільці не можуть впоратися з труднощами, якщо їх плани раптово терплять крах. Це робить представників даного знаку дуже беззахисними.

Можливо, ця інформація неабияк здивувала тебе. Не потрібно сприймати все буквально. Це зовсім не означає, що людина, яка народилася в період заступництва сильного знака, доб’ється всього без зусиль, а представників так званих слабких знаків зодіаку в житті будуть переслідувати тільки невдачі і проблеми.

Людина сама вершить свою долю. Пам’ятай одну просту істину: характер – це не безумовний рефлекс, який видається тобі якимись вищими силами в день твоєї появи на світ. Це широкий спектр якостей, сильних і слабких сторін, харизма, різнобічне сприйняття світу, які потрібно тренувати і виховувати в собі протягом усього життя. А цей пост є просто черговою їжею для роздумів.

Читайте також: Завтра свято Купала: чого не можна робити у цей день

Джерело.

You cannot copy content of this page