fbpx

Думки, які несуть зцілення

Думки, які ми тримаємо в голові, і ті, які озвучуємо, слова, які ми вимовляємо, постійно формують наш світ і досвід. У багатьох з нас вкоренилася звичка негативного мислення, і ми не усвідомлюємо шкоди, яку наносимо самим собі.

Тому, читаючи будь-які з цих афірмації кожен день, все, що в них описано, притягнеться в життя обов’язково! Головне вірити в те, що ми вимовляємо і замислюватися над тим, що ми говоримо.

Моє зцілення вже відбувається

Моя готовність прощати починає процес мого зцілення. Я дозволяю любові мого серця омивати, очищати і зцілювати кожну частинку мого тіла. Я знаю, що гідна (гідний) зцілення.

Я готова (готовий) прощати

Прощення себе та інших людей звільняє мене від минулого. Прощення – рішення майже всіх проблем. Прощення – мій дар собі. Я прощаю і звільняюся.

Я відпускаю всі очікування

Я пливу по життю легко і з любов’ю. Я люблю себе. Я знаю, що на кожному повороті життя мене чекає тільки хороше.

Моє життя – дзеркало

Люди в моєму житті насправді є моїм відображенням. Це дає мені можливість рости і змінюватися.

Я відкидаю всі страхи і сумніви

Тепер мій вибір: звільнити себе від всіх руйнівних страхів і сумнівів. Я приймаю себе і створюю світ в своїй душі і серці. Я кохана (коханий) і захищена (захищений).

Божественний розум керує мною

Весь цей день мені допомагають робити вибір. Божественний розум постійно керує мною в досягненні моїх цілей. Я спокійна (спокійний).

Я люблю життя

Моє невід’ємне право з народження – жити повно і вільно. Я даю життю саме те, що хочу отримати від життя. Я щаслива (щасливий), що я живу. Я люблю життя!

Я люблю моє тіло

Я створюю світ в моїй душі, і моє тіло відображає мій душевний спокій у вигляді бездоганного здоров’я.

Я гідна (гідний) любові

Мені не треба намагатися заслужити любов. Я гідна (гідний) любові тому, що існую. Навколишні відображають мою власну любов до себе.

Мої думки творчі

Я кажу «Геть!» Будь-якій негативній думці, яка приходить в мій мозок. Жодна людина, жодне місце, жодна річ не мають влади наді мною, так як я – єдиний творець моїх думок. Я створюю свою реальність і все, що є в ній.

Я живу в світі з моїм віком

Кожен вік має власні особливості, радощі і переживання. Мій вік завжди досконалий для даного місця в моєму житті.

Минуле пішло назавжди

Це новий день. День, в якому я ніколи не жила (жив) раніше. Я залишаюся в сьогоденні і насолоджуюся кожною його миттю.

Відкриваю нові двері в життя

Я тішуся з того, що маю, і знаю, що мене завжди чекає попереду новий досвід. Я зустрічаю нове з обіймами. Я вірю, що життя чудове.

Я заслуговую найкращого і приймаю це краще зараз

Мої думки і почуття дають мені все необхідне для насолоди життям, повної любові і успіху. Я заслуговую всіх благ тому, що народилася (народився) на світ. Я висуваю права на мої блага.

Джерело.

You cannot copy content of this page