fbpx

Дуже хочу, щоб син розлучився з невісткою і забрав у неї дітей. Можете мені повірити, що я роблю все можливе, але поки у мене нічого не виходить

Ми живемо в столиці. Мій син – розумничка. Він закінчив університет, почав працювати в банку. І там же познайомився з якоюсь провінціалкою з серії понаїхали. Я відразу зрозуміла, навіщо вона пристала до мого сина. Їй потрібно було тільки благополучно влаштуватися в столиці.

Я відразу синові сказала, що з такими дівчатами можна тільки розважатися. Але, додому її не вести. Не прийму ніколи. І тут через пару місяців він приводить до нас додому цю провінціалку. Знайомить і каже, що я скоро стану бабусею. І Таня поки поживе у нас, так як їй нема чим платити за гуртожиток. І їй потрібно харчуватися добре і не нервувати. Так як вона носить дитину.

Я була проти, щоб ця дівчина жила у нас. Але син благав її залишити. Говорив, що вона найчудовіша і він її любить. Дівиця намагалася всіляко мені сподобатися. Прибирала, готувала, навіть каву вранці робила. Я намагалася її зачепити, спровокувати. А вона мені як щеня: – Ольго Михайлівно, я в конфлікти вступати з вами не буду!

Коли вона народила онука, я відразу ж змусила зробити тест на батьківство. Інакше ніякого запису в свідоцтві про народження. Тес прийшов через 2 тижні. Мій Олежик дійсно батько цієї дитини.

Я відразу сказала їм, що допомагати з онуком не буду. Нехай самі справляються. Грошей теж не дам. Досить того, що вони живуть у мене. Син образився, тиждень зі мною не розмовляв. Але потім сам прибіг вибачення просити і грошей на памперси. Ось так.

Я сказала невістці, що нехай навіть не думає, що я припишу її дитини у нас. Якщо хоче нормального життя цій дитині, то нехай йде, кидає мого Олежика і залишає онука. Ми самі виховувати будемо. Що ви думаєте? Вона все розповіла синові. І ввечері вони зібрали речі і кудись з’їхали. Я зателефонувала синові і сказала, що моєї допомоги він дочекається тільки після розлучення. Хай забирає у цієї дитину і приїжджає. Кинув слухавку. Ну, нічого, ми ще повоюємо.

You cannot copy content of this page