fbpx

Дуже прості і ефективні способи позбутися волосся під пахвами

У нас для вас є дуже прості і натуральні способи, як позбутися від волосся в області пахв, не витрачаючи на це ні копійки! Стати більш впевненою в собі!

1. Збийте яйце з ½ столовою ложкою кукурудзяної муки і 1 столовою ложкою цукру. Нанесіть його на область пахв і дайте йому висохнути. Потім очистіть його, коли засіб висохне. Використовуйте це два рази на тиждень для швидкого результату.

2. Очистіть половину банана від шкірки і змішайте його з 1 маленькою чашкою вівсяної муки, щоб зробити гладку пасту. Нанесіть пасту на пахви і дайте їй висохнути. Вимийте потім холодною водою і повторіть цю процедуру кожні 2-3 дні.

3. Змішайте 3 склянки цукру в ½ каструлі з водою. Готуйте суміш до тих пір, поки цукор не розчиниться, і ви отримаєте розчин коричневого кольору. Додайте ¼ ложки лимонного соку і продовжуйте перемішувати суміш до отримання воскообразного розчину.

Читайте також: Такої самовпевненої наполегливості я, чесно кажучи, не очікувала

Після того, як віск зроблений, нанесіть його на чисті пахви. Потім видаліть його восковою смужкою в протилежному напрямку від росту волосся. Протріть вологою ганчіркою і нанесіть заспокійливий гель.

4. Зробіть пасту з 2 столових ложок лимонного соку і 1 столовою ложкою цукру. Нанесіть пасту на зону пахв. Залиште її на десять хвилин і протріть ганчіркою. Це також допомагає, щоб позбутися зайвого волосся.

5. Змішайте дрібку куркуми з двома чайними ложками молока і нанесіть на пахви. Регулярно використовуйте це для досягнення найкращих результатів.

Джерело

You cannot copy content of this page