Два роки тому, брат зі своєю хитрою жонушкою вмовили маму «трохи додати» їм на квартиру. У підсумку, мама, зі своєї великої двокімнатної квартири, переїхала в кімнату в комуналці. А згодом і синок недолугий туди прийшов, бо дружина виперла

Хоча мама і погодилася розміняти своє житло за умови, якщо їй придбають однокімнатну квартиру. Але все вийшло не так. Брат виправдав обман тим, що батьки його дружини обіцяли дати кошти на придбання нерухомості, але, в останній момент, передумали. А передумали вони тому, що брат відмовився оформляти квартиру, що купується на тещу.

Мама була дуже засмучена – на старості років, жити в одній квартирі з чужими людьми, їй зовсім не хотілося. Тут треба додати, що я, з чоловіком і дитиною, живу в трикімнатній квартирі чоловіка, що дісталася йому в спадок від його батьків.

Я поговорила з чоловіком і вирішили забрати маму до себе. але вона відмовилася. На щастя, її сусідкою була жінка приблизно її віку, і вони подружилися.

– Не поїду до вас, обмежувати вас ще. Мені і тут, з Світланою Семенівною, добре. Ось, в суботу на танці в парк підемо. – повідомила мені задоволена мама.

А нещодавно брат дуже серйозно посварився зі своєю дружиною – вона його зрадила, поки той був у відрядженні. І мало того, що зрадила, а ще й завагітніла. Розлучитися з нею брат не може: є закон якийсь, що з вагітною жінкою не можна розлучитися, якщо тільки вона сама не подасть на розлучення.

Батьки дружини брата відмовилися пустити жити її в свій будинок: – Ми тебе виростили, тепер ми хочемо спокійно жити, в тиші. Без дитячих криків і пелюшок. Нехай батько дитини вирішує твої проблеми, ми тут до чого?

З квартири, яку купила їм моя мама, хитра дружина брата просто відмовилася йти: – Мені нікуди йти, а квартира в шлюбі куплена, значить – і моя теж. Цядівиця просто виставила брата з дому і поміняла замки. Ще й пригрозила йому наостанок: – Якщо прийдеш, напишу на тебе заяву, що ти на мене руку піднімав. Брату довелося переїхати до мами. З одного боку, брат отримав те, що заслужив: бо купили квартиру обманувши маму.

І немає нічого дивного, що в підсумку виявився обдурять сам. Брат подзвонив мені тиждень тому і заявив: – Забирай маму до себе. Нам в кімнатці тісно удвох. Я йому заперечила: – Ти ж сам маму туди жити відправив. Не подобається – орендуй собі квартиру, не маленький.

А вчора він дізнався, що дружина його в їх квартирі вже не одна живе, а з батьком дитини. Брат напився, прийшов до мами, влаштував дебош і розніс половину кімнати. Мама подзвонила і, плачучи, попросила допомоги. Ми з чоловіком приїхали, чоловік виставив брата, а я зібрала його речі.

Тут мій чоловік ідею підкинув: якщо довести, що для покупки тієї квартири використовувалися мамині гроші, тобто можливість повернути ту квартиру мамі. Зараз чоловік повіз маму до юриста. Я не знаю, вийде у них що-небудь чи ні, але для себе я зрозуміла одне: там, де справа стосується квартирного питання, родинні зв’язки взагалі не треба брати до уваги.

Фото ілюстративне – ru.depositphotos.com