fbpx
Новини

Дві дзеркальні дати лютого: що нас очікує в особливі дні 02.02 та 12.02

Лютий 2021 року багатий на унікальні події. У цьому місяці очікується не одна, а цілих дві дзеркальні дати. Нумерологи розповіли, що це будуть за дні і чим вони будуть відрізнятися.

Зазначені нижче два дні відносяться до днів сили. У лютому таких буде чимало, а тому цей місяць експерти в області астрології і біоенергетики вважають одним з найбільш сприятливих в 2021 році. Не відсиджуйтеся в зоні комфорту. Будьте сміливішими.

02.02

2 лютого – перша дзеркальна дата цього місяця. Це буде чудовий день для роботи, творчих занять. Це той самий час, коли можна без докорів сумління присвячувати весь час собі.

Цей день однаково добре підходить як для відпочинку, так і для роботи. Також 2 лютого можна вирушати в далекі поїздки, займатися довгостроковим плануванням. Великий успіх чекає працівників креативної сфери – особливо представників таких професій, як менеджер з реклами, копірайтер, дизайнер.

Вважається, що під час правління числа 2 загострюється пам’ять людей, їх бажання вчитися чомусь новому. Не виключено, що в цей день у багатьох з нас з’являться нові захоплення, цілі в житті, амбіції і багато мотивації. У цей день можна буде відвідувати співбесіди, укладати угоди. У багатьох людей посилиться інтуїція.

12.02

Це дата, дзеркальна по відношенню до поточного року – 2021. 12 лютого – день великого успіху, причому він буде слідувати за всіма людьми без винятку. Це найпотужніша в енергетичному плані дзеркальна дата всього року, тому не варто дивуватися гарному настрою, підвищеній продуктивності та успіхам в амурних справах.

Експерти вважають, що в цей день має відбутися щось дуже важливе в житті багатьох людей. До когось прийде осяяння, на когось звалиться купа грошей, комусь вдасться уникнути великої небезпеки.

У такі дні важлива кожна дрібниця, тому дивіться в обидва, щоб не пропустити початок чогось дійсно хорошого. Цілком можливо, що сприятливі події будуть приховані від очей. Дійте в звичному ритмі і економте не гроші, а час, так як 12 числа він стане найціннішим ресурсом.

You cannot copy content of this page