Двоюрідний брат чоловіка Олексій (до слова, дуже успішний і заможний чоловік. У столиці живе, зайнятий завжди) надіслав подарунок. Велику коробку. А в коробці ковдрочка дитяча, яку уже добряче поюзали й іграшка старенька

Маша вийшла заміж кілька років тому. Чоловік був люблячим і уважним. Не шкодував грошей на подарунки і милі дрібнички. А ось Машу жалів – не давав багато по господарству працювати, чим міг – допомагав. Через деякий час з’явилася дочка – милий білявий дзвіночок! Всі родичі розчулювалися, коли приходили відвідати новонароджену. Дарували подарунки дитині, бажали довгого і щасливого життя.

Дівчата з роботи прибігли привітати, розглядали маленьку кнопочку і навіть брали потримати на руки. А ті, хто не міг приїхати, вітали по телефону. Надсилали подарунки поштою. Ось і двоюрідний брат чоловіка Олексій (до слова сказати, дуже успішний і заможний чоловік. У столиці живе, зайнятий завжди шалено) надіслав подарунок. Велику коробку. А в коробці ковдрочка дитяча, яку уже добряче поюзали і іграшка старенька.

Ну, як то кажуть, не в подарунку справа, а в увазі. Маша не образилася навіть, а просто дивувалася – навіщо дарувати новонародженому старі речі … Але потім швидко забулося це – маленька дитина потребує багато уваги, тут не до аналізу чужих вчинків. Та й потім, треба віддати належне ковдрочці – вона була тепла і дуже виручала на прогулянках в холодні дні.

Час летить швидко – доньці вже 5 років! Треба ж, а ще зовсім недавно була таким маленьким карапузом! Увечері пролунав дзвінок. Маша взяла трубку – чоловік був зайнятий, попросив відповісти. Дзвонив Олексій. Поцікавився життям-буттям, спільними знайомими, розповів останні новини про свою сім’ю. А потім ніби мимохіть сказав: “Маш, ми там вам ковдрочку надсилали. Якщо вона більше не потрібна – поверніть. Тут на неї бажаючі є »…

Маша навіть не зрозуміла, про яку ковдрочку мова. І тільки через кілька секунд згадала. Другий раз в житті Маша дивувалася з приводу цієї ковдри. Подарували – не сказали, що треба повернути. Минуло цілих 5 років! І ось здрастє – приїхали!

Жінка вирішила, що вважала найбільш правильним в цій ситуації – купила схожу нову і відіслала родичам назад.

Ситуація реальна, а імена вигадані.

Як би Ви вчинили в цій ситуації?

Фото ілюстративне спеціально для Особлива