fbpx

Дитина із Прикарпаття здійснила неймовірне для порятунку мами

Чотирнадцятирічний школяр із Прикарпаття пішки вирушив до Польщі, де планував заробити гроші для лікування онкохворої мами.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

14-річний юнак планував потрапити до Польщі пішки та без документів.

Для цього він пройшов понад 300 кілометрів. І це за дві доби.

За словами сільського голови Марії Пилип’як, рідні хлопця й не підозрювали про його мандри.

“Вдома про похід підлітка навіть не підозрювали, бо він пішов увечері, нікого не попередивши. Мати чекала на нього майже добу, а потім зателефонувала до сільради. Знаєте, який для неї стрес, вона ж онкохвора, після курсу хіміотерапії – і не знає, де син! Тільки мала сестра бачила, що хлопчина взяв рюкзак”, – розповіла вона.

Згодом юнака затримали прикордонники.

Як зазначила вихователь-методист Львівського притулку для дітей Галина Маланчук, куди хлопчика відвезла поліція, у Польщі працює батько хлопчика. Там мандрівник і планував заробити гроші для лікування мами.

“У нього хвора мати, а батько працює в Польщі, заробляє гроші на операцію матері. Дитина дуже позитивна, видно, що вихована, і хотів таким чином допомогти, щоб врятувати життя і здоров’я своєї мами. Він навіть не сказав їй, щоб її не хвилювати. Він казав: “Я до Перемишля дійду, а там знайду якусь роботу, щоби заробити гроші”, – розповіли у притулку.

Читайте також: Життєва історія: як ми телефон знайшли і комусь життя зламали

You cannot copy content of this page