– Дитина, звичайно, щастя! – заявив чоловік. – Але я, мабуть, не готовий. Рано мені бути батьком. Життя у мене одне! І ось так мучитися я не готовий! – додав Андрій уже в дверях з валізою

Сину Ксенії та Андрія всього сім місяців, малюк бажаний і, більш того, непросто так дістався своїм батькам. Андрій дитину хотів – це він переконав Ксенію, що вже час. Андрій мріяв про сина і поводився по відношенню до дружини просто-таки ідеально

Коли тест показав дві смужки, здавалося, щасливіше Андрія просто немає в світі людини. Весь час він здував з Ксенії порошинки і носив її на руках, майбутньому сину купив все найкраще, оплатив приватну клініку і окрему палату. Перші кілька тижнів після народження сина Андрій показав себе як прекрасний батько – вставав до дитини, купав, міняв підгузки і носив на руках.

Але якось швидко ентузіазм його спочатку згасати, а потім і зовсім зник. Андрій почав затримуватися на роботі, у вихідні знаходити якісь термінові справи, і навіть коли був удома, зайнятися з дитиною не поспішав.

– Так зроби ти вже що-небудь, щоб він не кричав! – останнім часом роздратовано вимовляв він Ксенії. – Неможливо ж! Мізки вже назовні вивернулися!

А коли синові виповнилося півроку, зібрав валізи … – Дитина, звичайно, щастя! – заявив він. – Але я, мабуть, виявився не готовий. Рано мені бути батьком. Вибач!

Свекруха реве, свекор ходить похмуріше хмари, батьки Ксенії, які ще зовсім нещодавно на зятя натішитися не могли, в повному невіданні.

– А може, у нього хтось з’явився? Друга жінка? – співчутливо розпитують Ксенію подруги. Ні. Ніхто не з’явився. Андрій живе у батьків, з роботи приїжджає прямо додому, ні в яких зв’язках не помічений.

– Як же так? – зітхає Ксенія.- У 38 років – і не готовий до дитини, рано бути батьком? Так буває взагалі? Коли ж не зарано? .. Мій тато батьком став в двадцять два, кращого тата я просто уявити не можу. Так у багатьох подруг молоді батьки, які стали батьками ще до двадцяти п’яти. І нічого, виявилися готові. Не те, що нинішні!

Покоління «хороших батьків», які ходили з дітьми в ліс, вчили грати в шахи і допомагали вирішувати завдання – йде в минуле, сучасні чоловіки інфантильні і егоїстичні? А може, справа в тому, що батьком теж треба ставати в той час, який призначено для цього природою, років в 20-25?

Фото ілюстративне спеціально для Особливої