fbpx

Дзеркальна дата 06.06 – важливий день календаря, коли є можливість загадати бажання так, щоб воно здійснилося дуже швидко

Сьогодні правити світом буде число 6. Енергетика шістки дуже творча і позитивна. Вона символізує чесність, доброту, взаєморозуміння. Також число 6 означає подолання проблем, що приводить до просвітління. Головний девіз цього дня: «Ясність, чесність і прагнення вперед». В цей день кожен може змінити своє життя на краще.

Загальна характеристика дзеркальної дати

Перша половина дня, швидше за все, пройде в стабільному і розміреному темпі. Ближче до вечора почнуть з’являтися деякі нотки динаміки, нестандартний розвиток подій. Джерело

Удача буде слідувати за людьми, які вміють знаходити частку позитиву в усьому, навіть у чомусь іншому. У цей день всім нам буде потрібно трохи оптимізму і надії на краще. Потрібно буде підтримати такий настрій працьовитістю і правильною розстановкою пріоритетів. Важливо не просто загадати бажання, а почати прагнути до його втілення в життя.

Зробити перший крок найважче, так що якщо дозволити страхам і невпевненості керувати собою, то день стане негативним. Потрібно зробити невелике зусилля над собою, щоб зробити крок назустріч успіху.

Як загадати бажання 6 червня, щоб воно здійснилося

Експерти радять провести 6 червня дуже простий ритyал, записавши бажання на листку. Найголовніше – правильно його сформулювати. У бажанні не повинно бути частинки «не» і слова «ні».

Бажання повинно відображати процес, тому замість «Я хочу багато грошей» або «Я хочу любові» ми пишемо: «Я заробляю багато грошей», «Я привертаю любов». Бажання повинно бути схоже на аффирмацию, адже афірмації складаються за аналогічним принципом.

Потрібно вказати терміни. Шістка – число, яке любить точність і конкретику. Саме тому собі потрібно поставити умову, за який період ви спробуєте домогтися втілення бажання в життя: «Я зароблю багато грошей на цьому тижні/ в цьому місяці/ сьогодні».

Додаємо ще трохи конкретики. Додайте трохи емоцій і напишіть бажання так, щоб воно було максимально розгорнутим: «Я зароблю гроші, необхідні мені на подарунок коханій людині, до кінця цього місяця»; «На цьому тижні я знайду людину, яка полюбить мене і зробить мене щасливою / щасливою назавжди».

Читайте також: Cьогодні особливий день – Вознесіння Господнє. І ось три головні речі, які має встигнути зробити кожна жінка, щоб щастя було на весь рік

Після того, як ви написали своє бажання, можна провести невеликий ритyал зі свічкою. Потрібно запалити свічку і підпалити від її полум’я листок, прочитавши «Побачу щастя скоро попереду. Удача, ти до мене прийди. Тиждень, місяць, дні, роки. Будь зі мною ти завжди».

6 червня Всесвіт буде на вашому боці. Щоб все вийшло, потрібен позитивний настрій і віра в те, що все вийде. Також корисно буде заручитися підтримкою близьких людей, адже шістка допомагає в колективній роботі, сприяє зміцненню сімейних, товариських, дружніх відносин, любовних уз. Експерти в галузі нумерології відзначають, що пов’язувати свої бажання можна з тим, що вам здається найважливішим. Приділіть цьому особливу увагу.

You cannot copy content of this page