Дзеркальна дата 08.08: як виконати свої бажання в серпні і отримати усе, що забажаєте

Дзеркальна дата 08.08 вважається однією з найвпливовіших. Цифра 8 складається з двох кіл, що позначає гармонію протилежностей, з’єднання різних полюсів. Це символ нескінченності, цілеспрямованості і досягнення поставлених цілей.

Магія дзеркальної дати 08.08

У цей день правити світом буде Вісімка. Основне значення числа 8 у нумерології – удача в справах і починаннях. Вісімка допомагає здійснювати мрії, створювати щасливі союзи, досягати кар’єрних вершин. Вісімка посилить нашу інтуїцію, тому при бажанні ви навіть можете передбачити долю і дізнатися наперед про багато подій, які чекають вас у 2020 році.

Цієї суботи 8 серпня корисними виявляться медитації, молитви, походи в храм, спілкування з близькими людьми, пошуки свого покликання. Єдине, що точно не можна робити в такий день, – не діяти. Потрібно більше мріяти, більше працювати, більше докладати зусиль. Вважається, що той, хто зможе обернути силу Вісімки собі на благо, зможе керувати світом. Для нього не буде більше непереборних перешкод і проблем, оскільки це число пов’язане з вищими силами і воно нейтралізує весь зовнішній і внутрішній негатив.

Виконуємо свої бажання в серпні за допомогою Вісімки

Дуже важливо завершити літо на позитивній ноті: без боргів, проблем, з чистою душею і совістю. Саме тому 8 серпня потрібно підключитися до джерела сили, яка укладена у вісімці.

Число 8 – грань між душею і розумом. Це число просвітлення, використовуючи яке, можна піднятися до найвищого рівня духовного та матеріального розвитку. Від вас не потрібно проводити ніякі ритуали. Ви можете приступити до практики 8 серпня в застосовувати її хоч весь місяць.

Перше, що потрібно – ментальне очищення. Виведіть себе з рутини і апатії, змиріться і прийміть своє життя таким, яким воно є зараз. Не звинувачуйте себе за невдачі, не обтяжуйте серце заздрістю. Візьміть свої проблеми і хоча б поверхово оціните їх, пропустіть через себе і усвідомте – у будь-якої проблеми є практичне рішення. Погодьтеся з нею, нехай розчарування, образи, гнів і злість вийдуть назовні. Це допоможе подумки зменшити негатив і відчути спокій.

Техніка виконання бажання розрахована на 5 простих вправ:

Ви можете лягти, сісти або взагалі стояти. Вам повинно бути комфортно і спокійно, тому робіть все так, як підказує вам серце.

Вправа № 1: Відчуйте могутність Вісімки. Уявіть, що вона передалася вам, і ви стали творцем своєї долі, лідером, тим, ким ви завжди хотіли бути. Підніміть себе у власних очах, зведіть на п’єдестал. Згадайте всі заслуги, ідеалізуйте свій образ.

Вправа № 2: Відсторонитеся від реальності. Забудьте те, хто ви є і якими є ваші можливості. Ваш внутрішній світ – ось джерело всіх досягнень. Як ви ставитеся до себе, так і світ до вас.

Вправа № 3: Відчуйте стан гордості і радості. У перші кілька секунд він відчувається особливо потужно – його можна вловити.

Вправа № 4: Встановіть зв’язок з енергетикою Вісімки. Розвивайте це відчуття внутрішнього щастя, гармонію, спокою, всемогутності. Подякуйте Всесвіт, вищі сили, Бога за все, що є у вашому житті, за всі таланти, можливості, успіхи. Ці вібрації створять потужний порив енергії, який зв’яже вас з енергіями вищих начал.

Вправа № 5: Поставте мету. Невимушено, легко і вільно скажіть те, що ви хочете отримати найбільше. Озвучте своє бажання – попросіть у вищих сил або своєї підсвідомості щирої допомоги. Ваш запит обов’язково потрапить в обробку. Повторюйте ці вправи частіше і якісніше, і бажання здійсниться протягом серпня.