fbpx

Дзеркальна дата 11.11: як змінити життя на краще

Особливі дати мають і особливу енергетику. Числа правлять цим світом, тому що вони всюди. 11 листопада – унікальний день, в який можна змінити своє життя.

Змінити свою долю вийде далеко не у всіх, проте знайти удачу може кожен. Зарядитися позитивною енергетикою вдасться багатьом людям. Щоб зрозуміти причини цих позитивних настроїв і їх справжній зміст, потрібно більш уважно розглянути цю дату.

Особливості дати 11.11

Природно, чотири одиниці – це велика рідкість. Якщо бути більш точними, то 11.11 є абсолютно унікальним днем. Такий особливий день буває тільки раз на рік. Багато людей, захоплені нумерологією, запитують, чому цей день такий важливий. Звичайно, його можна і навіть потрібно прожити як і всі інші дні, проте в ньому є безліч особливостей.

Тільки один день в році проходить під повним і неподільним впливом Одиниці. Детальніше про енергетику цього числа ми розповімо далі. Багато експертів-нумерологів вважають, що енергетика чотирьох Одиниць складається в Четвірку. Частково вони теж мають рацію, тому що 11 листопада не обійдеться без впливу Четвірки.

Цей день гарний для роботи, причому не тільки фізичної, а й інтелектуальної. Люди з позитивною енергетикою дуже легко заведуть нові знайомства, які можуть стати приємним початком в любові або справах.

Не бійтеся озиратися назад в цей непростий день, адже 11 листопада вас можуть наздогнати старі проблеми. Старі помилки можуть нагадати про себе. Не давайте нікому порожніх обіцянок, бо будь-яка дрібниця буде дуже важливою. Не можна упускати нічого. Більшість людей в такі періоди виявляють необачний егоїзм і неправильно розставляють пріоритети.

Не будьте жадібними – присвятіть час тим, кого любите і поважаєте. Остерігайтеся енергетичних вампірів, які теж активізуються 11 листопада. Такі люди стануть на порядок сильніше, тому не лінуйтеся переконуватися в доцільності своєї допомоги комусь.

Енергетика Одиниці

Одиниця в нумерології часто помилково сприймається як егоїстичне число, однак всі позиви до егоїзму будуть виходити від Четвірки. Одиниця – це високодуховне число, яке стоїть осібно в світі чисел. Його енергетика не дуже сильна, але унікальна багато в чому.

По-перше, Одиниця допомагає людям знаходити щось важливе для них. Хтось 11 листопада знайде свою любов, хтось – нове покликання, а хтось – втрачені ключі від гаража або квартири. Все буде залежати від ваших пріоритетів. Одиниця надає вибір людям, які йдуть по строго визначеному шляху. Хтось пов’язав своє життя зі спортом, а хтось захотів стати бізнесменом або політиком. Всі люди без винятку зможуть знайти щось нове в звичних речах. Ви можете мати кілька активних цілей, але це не важливо – всі вони можуть бути досяжні 11.11.

По-друге, цифра 1 робить людей більш уважними. Підвищується здатність до навчання, зростає бажання вчитися. Абсолютно все, що станеться в цей день, запам’ятається вам надовго або навіть назавжди.

З чотирьох Одиниць складається Четвірка. Вона буде мати набагато менше значення для людей, однак не враховувати її енергетику просто не можна. Четвірка, як уже було сказано вище, буде провокувати людей на жадібність і егоїзм, проте ці почуття виявляться цілком переборними.

Дата весілля 11.11

Окремого обговорення заслуговує вибір 11 листопада в якості дати весілля. Більшість молодят намагаються вибрати красиву дату для весілля, але розумно припустити, що з енергетичної точки зору ця дата може стати не самою позитивною. Що стосується 11.11, то тут проблем немає зовсім ніяких. Одиниці добре впливають на майбутнє створеної в цей день сім’ї. У такому шлюбі буде багато взаєморозуміння і світлих моментів.

Чотири Одиниці перетворюються в Четвірку, але навіть це не здатне перешкодити вам отримати свою дозу щастя в цей день. Фахівці з біоенергетики та нумерології стверджують, що на 11 листопада можна призначати як вінчання, так і розпис в РАЦСі. Основне торжество теж повинна буде пройти без проблем.

Думка екстрасенсів про дату 11.11

Фахівці в області езотерики стверджують, що дзеркальні дати мають особливу магію. Перше, на що слід звернути увагу, – в цей день доля може посилати вам різні знаки, що попереджають про майбутні події. Намагайтеся помічати їх і тлумачити правильно.

Сьогодні особливою силою будуть володіти привороти, одвороти, ритуали, які залучають удачу, гроші і любов. Постарайтеся зробити все, що давно планували. Повернути чоловіка в сім’ю, помиритися з колишньою другою половинкою – 11 листопада можливо все. Обмеження будуть тільки у вас в голові. Ніхто і ніщо не повинно вас лякати або змушувати втрачати віру в себя. Впевніться в тому, що у вас немає ніяких страхів, якщо ви хочете дійсно вийти переможцями 11 листопада. Думки матеріальні, тому будь-які дії підкріплюйте правильним настроєм. Тільки так ви зможете стати краще і успішніше.

Джерело.

You cannot copy content of this page