fbpx
Поради

Дзеркальна дата 12.12: чим особливий день та як правильно використати його енергію, щоб притягнути успіх, щастя та гроші

12 грудня буде вдалим днем ​​для вирішення питань психологічного характеру, а також для медичних оглядів та духовного зростання. Цього дня потрібно ділитися всім, що у вас є із близькими.

Корисно буде змінювати зовнішній вигляд, перетворюючи себе як у плані стилю одягу, так і в плані зачіски. Зміни будь-якого характеру будуть вітатись Всесвітом у цей сприятливий для нас період, тому не бійтеся йти з роботи, якщо такий крок давно вами планувався. Не бійтеся закінчувати стосунки, які не дають вам позитивних емоцій. Викидайте зі свого життя все непотрібне, бо цей зайвий тягар гальмує вас і ваш процес руху на щастя.

12 грудня основний вплив на людей здійснюватиметься Одиницею, Двійкою та їх похідним – Трійкою. Це три перші числа у послідовності чисел. Цей початок, отже, можна зробити висновок про те, яким цей день може стати для нас усіх. Він може стати джерелом знань, які знадобляться нам у майбутньому.

Цього дня велика удача чекає на людей, які вірять у себе, йдуть до своєї мрії крізь терни, незважаючи на труднощі. Це чудовий час для очищення свідомості від невпевненості та страхів.

Як прискорити виконання бажань 12 грудня

12.12 дуже важливо сфокусуватися на духовному розвитку. Можна зайнятися медитаціями, почати використовувати слова-паролі на успіх чи афірмації. Експерти радять повернутись назад і подивитися на пройдений шлях, щоб зрозуміти, що відступати не можна.

12 грудня потрібно направити всі свої сили на постановку завдань. Потрібно переглянути свої пріоритети та набратися сміливості для того, щоб сказати собі: «Я зможу досягти задуманих цілей». Також потрібна сила волі, щоб не ледарити, а почати рухатися до мрії саме в цей день.

Експерти вважають, що нові починання 12 грудня є дуже важливими. Потрібно обов’язково приступити до чогось нового, щоб з’явилася мотивація та ентузіазм.

Також нумерологи зазначають, що цього дня необхідно правильно сформулювати свої бажання. Можна записати їх на аркуші паперу або у файлі на комп’ютері. Якщо ви зможете їх візуалізувати – намалювати або зробити колаж, буде ще краще.

Трійка цього разу буде складена з Двійки та Одиниці. Це означає, що у спробах досягти бажаного можна як виявляти самостійність, і просити оточуючих про допомогу.

Не бійтеся мріяти, думати про високе, цікаве, важливе. 12 грудня потрібно скласти план на найближчі два тижні. У цей день Всесвіт наповнить вас впевненістю та допоможе спрямувати думки у потрібний бік.

You cannot copy content of this page