Дзеркальна дата 4 квітня: чим особливий цей день, що можна і не можна робити

Нумерологи кажуть, що дзеркальні дати – це не тільки ті, в яких числа повністю відображаються, але і паліндроми. 04.04.2022 – одна з них, цей день неймовірно сильний енергетично і вплине абсолютно на всіх людей. УНІАН з’ясував, чим саме примітна дзеркальна дата 2022.

Четвірка, на думку фахівців, володіє енергією рівноваги і спокою. Четверте число – це баланс між одиницею, яка означає активність і лідерство, а також трійкою, вплив якої орієнтований на духовність і внутрішній світ людини.

Фахівці з енергетики кажуть, що четвірка – це також з’єднання чотирьох стихій, чотирьох сторін квадрата, чотирьох сторін світу. Саме тому четвертого квітня важливо зайнятися пошуками гармонії і налагодити всі аспекти своєї особистості, щоб впевнено рухатися далі.

Дзеркальна дата 2022 – що потрібно робити і не можна

Астрологи рекомендують 04.04.2022 провести в колі близьких і дарувати людям тільки добро. Якщо проігнорувати пораду, то всі негативні вчинки і думки повернуться вам сторицею. Також важливо розпланувати справи на найближче майбутнє, причому, писати список потрібно з точки зору цілей, а не бажань – “буду”, а не “хочу”.

Сьогодні у вас відкриється потік позитивної енергії, тому ті справи, які здавалися нереальними раніше, сьогодні можуть вийти. Також в цю дату можна загадати бажання. Робити це краще, коли на годиннику буде 04.04 або 16.04. Не кажіть нікому про нього, і тоді задумане обов’язково збудеться.

При цьому, категорично заборонено лаятися, пліткувати і ображатися – великі шанси, що відносини будуть зруйновані. Гадати не можна – втручання в справи вищих сил сьогодні неприпустимо.