Дзеркальна дата квітня: 04.04 можна залучити в життя багатство, удачу та любов. Не пропустіть цієї особливої нагоди

Число Чотири символізує собою рівність, єдність чотирьох стихій, які формують енергетичні потоки. Йдеться про водну, повітряну, земну і вогняну стихії. Кожна в рівній мірі буде активною і готовою допомогти людям в подоланні проблем. Варто налаштувати себе на успіх з перших хвилин після пробудження.

Як залучити удачу 04.04

4 квітня для залучення удачі варто скористатися допомогою каменів-талісманів, що поєднують в собі кілька стихій. Йдеться про кварц, який об’єднує Повітря і Воду. Також корисним буде камінь під назвою аквамарин, який з’єднує Воду і Землю. Джерело.

Найкращий колір на удачу 4 квітня – білий, тому що це універсальний колір, що поєднує в собі всі можливі відтінки. Хороший буде також сірий або чорний. Робити якісь особливі акценти в одязі не варто – краще використовувати названі кольору. Вони допоможуть утримати удачу поруч з собою.

Щоб фортуна Не відвертайтеся від вас, не варто ставити перед собою відразу багато завдань. Експерти радять бути послідовними і обережними, переходячи від однієї мети до іншої поступово, без поспіху.

Залучення багатства 4 квітня

За багатство відповідає стихія Землі. Це стихія матеріальних накопичень, стихія знань і мудрості. У цей день залучити багатство допоможе навчання, отримання нових знань і навичок. Це прекрасний день для початку якихось курсів, для прийняття рішення про вступ до ВНЗ.

Можна буде піти й іншим шляхом – шляхом Вогню. Ця стихія відповідає за силу характеру і волі, за лідерські якості. Пощастити може тим, хто поставить перед собою амбітні завдання. Сила Вогню буде корисною для тих, хто займає керівні посади.

Стихія Води протегує всім творчим особистостям. Їм можна сміливо братися за найважливіші проекти. Можна приймати неординарні рішення, вступати в групи за інтересами, обмінюватися досвідом.

Кращі талісмани багатства і удачі: авантюрин, цитрин, аметист. Авантюрин – камінь творчих людей, що допомагає шукати натхнення. Цитрин дасть сил всім, хто працює фізично або знаходиться в далекій дорозі. Аметист допомагає здійснювати покупки і не витрачати зайві гроші. В цьому плані корисним буде змoва на успішну покупку .

Ритyaл на залучення грошей 4 квітня: покладіть вранці чотири монети різного номіналу в кишеню. Після цього прочитайте слова: «Успіх до успіху – гроші до грошей. Я за удачею йду по п’ятах» . Увечері ці монети потрібно залишити в кишені одягу до наступного ранку.

Як залучити любов 04.04

Стихія Повітря відповідальна за залучення любові. Корисний слова на удачу в любові можна прочитати вранці, виглянувши у вікно або вийшовши на вулицю: «Повітрям дихаю, любов залучаю. Глибше дихаю, краще життя розумію».

Читайте також: Сіль допоможе позбутися від бід і проблем, а залучити щастя і добробут в дім. Моя бабуся знає, що потрібно зробити ввечері, щоб вже наступного дня відчути зміни

Найкращий камінь-талісман для залучення любові і хорошого спілкування з людьми в цілому – аметист. Він заспокоює нервову систему і дає можливість досягти взаєморозуміння.

Експерти в галузі біоенергетики радять в такі дні не ставити на чільне місце сферу любові, оскільки все повинно залишатися врівноваженим. Потрібно порівну розділити свій час на роботу і любов. Всесвіт не визнає надмірностей в дні правління Четвірки, так що краще бути обережніше з пріоритетами.