fbpx
Культура

Дзеркальна дата листопада: 11.11 можна залучити багатство, успіх і отримати усе, що забажаєте

У цей день світом правитиме число 2. Дата двічі дзеркальна, тому що у нас з кожного боку по дві Одиниці. Дві Одиниці дають в сумі Двійку, яка володіє дуже важливими властивостями.

Наприклад, вона допомагає вирішувати людям особисті проблеми, фокусуватися на важливих справах, на обов’язках. У такі дні можна займатися духовними пошуками та практиками. Джерело

Як залучити багатство і успіх 11 листопада

Тема грошей, роботи і фінансового успіху завжди на першому місці для більшості людей. Коли світом править Двійка, удача в цій сфері неминуча для двох типів людей: егоїстів і прагматиків. Нумерологи рекомендують не витрачати багато свого часу на допомогу оточуючим. Це повинен бути обмін люб’язностями, а не чистий альтруїзм.

У такі дні дуже добре вписуються різні грошові ритyали. Більш того, на наступний день очікується повний Місяць, тому подібні обряди будуть подвійно актуальними. Наприклад, можна провести простий ритyал з монетами. Вам необхідно взяти пару-трійку монет, загорнути їх в купурю і покласти в горщик із землею, де росте квітка або іншу рослину.

Зробити це потрібно вранці. При цьому слід прочитати: «Нехай гроші ростуть і успіх приходить, а невдача і страх в землі залишаються. Нехай мене щастя і віра знаходять, а гроші водоспадом нехай ллються». Увечері того ж дня купюру і монети потрібно дістати і прочитати слова ще раз, після чого витратити гроші, не кладучи їх у гаманець.

Двійка – матеріальне число, воно пов’язане зі стихією Води і Землі. Водний ритyал буде досить простий. Вранці потрібно вмиватися холодною водою три рази і три рази вимовити: «Змиваю стpах, сумніви змиваю. Успіх і багатство приймаю». Будь-які обpяди на залучення грошей будуть дуже корисними.

Як залучити любов 11.11

Це не найкращий день для проведення його поруч з другою половинкою, тому що сьогодні буде багато справ, які вимагають швидкого рішення. З іншого боку, в такі періоди дуже вдало складаються обставини для тих, хто перебуває в пошуках коханої людини.

Це ідеальний час для нових знайомств, для романтичних побачень і любовних пригод. Двійка пробуджує інтерес самотніх людей один до одного, допомагає знаходити спільну мову. Можна знайомитися, але не варто квапити події. Це прекрасний час для того, щоб справити приємне перше враження.

Читайте також: Два знаки Зодіаку, яких неможливо обдурити. Вони наймудріші з усіх

Найкращий ритyал на цей день – виконання любовного бажання. Для цього потрібно записати його на аркуші паперу, а потім спалити його. Попіл необхідно розвіяти за вітром. Якщо вам подобається людина, то можна написати просто його ім’я. Якщо ви в активних пошуках, то можна сформулювати бажання так: «хочу великої любові», «хочу чоловіка» і так далі. Двійка – число егоїстів і одинаків, але воно все одно символізує пару, так що можна знайти її саме сьогодні.

You cannot copy content of this page