fbpx
Культура

Дзеркальна дата лютого: ось як можна здійснити заповітне бажання 02.02.2020

Двійка символізує симетрію, пропорційність, сакральну подвійність. Її енергетика посприяє втілення заповітної мрії. А щоб правильно скористатися енергією числа, можна провести нескладний, але ефективний ритуал. Вам знадобляться блюдце, папір, ручка, дві свічки і два дзеркала. Джерело

На клаптику паперу напишіть своє заповітне бажання. Описувати його занадто докладно не варто, але воно повинно бути реалістичним і зрозумілим. Дзеркала необхідно поставити одне навпроти одного, щоб відкрити енергетичний канал. Між ними потрібно поставити дві запалені свічки, а посередині помістити блюдечко або тарілку. На блюдо покладіть папірець з вашим бажанням.

Читайте також: 02.02.2020 по-особливому вплине на життя і саме вам можна попрощатися з труднощами і змінити життя саме в цей день

Підпаліть папір. Поки він горить, прочитайте такі слова:

«Від дзеркала до дзеркала, від думки до дії. Нехай бажання моє виповниться, нехай почується. Нехай щастям душа наповниться, немов на аркуші напишется. Допомагай, оберігай, удачу не забирати. Щастя заманює, немов вогнем згорає. Зв’язок непорушний, зв’язок негасимий. Будь зі мною, удача невловима».

Якщо папірець згорить не до кінця, можна запалити його ще раз. Головне – встигнути прочитати слова, поки він горить. Подібний ритуал проводиться тільки раз на рік, 2 лютого, тому постарайтеся зробити все правильно.

You cannot copy content of this page