fbpx

Дзеркальна дата травня: 05.05 можна залучити удачу та гроші в життя

Загальна характеристика дня

Світом правити буде число П’ять. В нумерології воно є символом самодостатності і наявності певних цілей в житті. Найбільше щастити буде людям з сильним характером, лідерам і тим, хто не готовий зупинятися на досягнутому. Джерело

Експерти відзначають, що сьогодні успіх постукає в двері харизматичних і чарівних людей. Якщо ви не володієте харизмою і почуттям гумору, то ніколи не пізно бути просто доброзичливими і справедливими. Це теж хороший набір рис на сьогоднішній день. Він допоможе залучити більше удачі.

У фінансовій сфері краще покладатися тільки на себе, адже залучити успіх і гроші допоможе самостійність. Правда, енергетика числа 5 може зробити людей жадібними і досить егоїстичними, тому буде важко знайти хороших союзників на шляху до тріумфу.

Як залучити гроші 05.05

Удачу в фінансах залучити допоможе спеціальний ритyал п’яти стихій: Дерева, Металу, Повітря, Вогню і Води. Як деревo виступає аркуш паперу з написаним на ньому бажанням. Це бажання може містити щось, що стосується сьогоднішнього дня або всього життя в цілому, якогось тривалого періоду. Як метал виступить монета, головний елемент ритyaлу.

Запаліть свічку. Візьміть монету і потримайте її над вогнем. Потім киньте її в холодну воду. Прочитайте: «У вогні загартовую, водою охолоджую, силою удачі себе наділяю».

Далі візьміть листок, на якому написано ваше бажання і спаліть його. Попіл розвійте за вітром, прочитавшu: «Відпускаю на вітер я думки свої, щоб успіх прийшов до мене в цей день» . Монету ж залиште у себе. Носити з собою її краще весь день і ні в якому разі нікому не віддавати. Вона дасть вам удачу при здійсненні покупок і важливих фінансових угод, скоротить ймовірність обману і помилки.

Читайте також: “Там, в Італії, я вперше побувала на морі. Син хазяїна возив мене. Подобаюся я йому, ти сама розумієш. І не відчуваю я гріх”: Не повернулась Віра додому і тоді, коли внучок хвopий наpoдився, і тоді, коли йому дiaгноз стpaшний поставили

Як залучити удачу 5 травня

Щоб удача вас не покидала, потрібно залишатися в тонусі. Сьогодні в цьому вам допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з приємними людьми, розваги, романтичні зустрічі. Експерти рекомендують робити те, що вам подобається, уникаючи перевтоми, сварки і конлфіктів.

Удача прийде до вас сама по собі. Для цього потрібно лише бажати чогось дуже сильно. Коли світом править число 5, удача постійно знаходиться десь поруч з нами. Щоб наблизити її ще сильніше, потрібно зробити простий ранковий ритyaл. Якщо у вас є питна чиста вода, потрібно охолодити її і вмитися нею вранці, примовляючи: «Силою води зaклuнаю, удача, прийди до мене». Повторіть фразу три рази, вмиваючись при цьому кожен раз.

You cannot copy content of this page