fbpx

Дзеркальна дата жовтня: як уникнути неприємностей і що потрібно зробити 10.10.2018

В нумерології цьому дню відповідає двійка – це число, яке загострює всі емоції людини, в більшості негативні: запальність, егоїзм, жадібність. Контролюйте свої емоції і слова, це дозволить вам уникнути багатьох неприємних ситуацій і не злякати удачу.

Робота. Жадібність і егоїзм – вороги успішних людей, особливо в тих справах, які стосуються фінансів. У цей день постарайтеся не проявляти в роботі зайвих емоцій, не бійтеся працювати з людьми, заради спільної мети, допомагати їм, проявіть щедрість. За проявлену розсудливість ви будете нагороджені вже в найближчий час.

Не женіться за легкими грошима, це загрожує великим провалом, 10.10 краще взагалі не робити великих покупок, не давати і не брати грошей у борг.

Відносини. Сьогодні дуже показовий день – емоції повитягують справжнє обличчя кожної людини, стежте за вчинками оточуючих вас людей, вони можуть багато чого розповісти. Не чіпляйтеся до слів, не вступайте в суперечки і конфлікти, в цей день вкрай загострене почуття власної гідності, тому кожен буде прагнути опинитися в центрі уваги.

Читайте також: Про деруни і не згадаєте більше: смачні картопляні биточки

Любов, кохання. Для любовних відносин день досить неоднозначний, щоб стосунки не розладналися, прислухайтеся до слів свого партнера, не з’ясовуйте у цей день нічого. День не підходить для флірту і початку нових стосунків, так як ймовірність знайомства в цей день мінімальна. Так як день провокує на емоції, можливі спалахи вірності, перевірки, з’ясування стосунків, залишайтеся холоднокpoвними і максимально спокійними, постарайтеся погасити конфлікт на самому початку, інакше неприємностей не уникнути.

Здоров’я. Вплив двійки мало позначиться на вашому здоров’ї, якщо ви будете жити в звичному ритмі і не піддастеся руйнівним бажанням. У цей день не рекомендується вживати aлкoголь, відмовтеся від надмірних фізичних навантажень, краще раніше поверніться з роботи і проведіть вечір в сімейному колі або на самоті.

Джерело.

You cannot copy content of this page