Дзеркало у ванній більше ніколи не буде пітніти, якщо скористатись цим бабусиним методом

Ваша проблема буде вирішена буквально за кілька хвилин. Для цього не потрібно докладати величезних зусиль. Все, що вам знадобитися — це мило, ганчірочка і вода.

Проблеми з дзеркалами

Всім знайома проблема з запітнілими дзеркалами у ванній кімнаті. Є досить простий спосіб позбутися від цієї докучливої проблеми. У багатьох проблемах виходом є звичайні речі, про застосування яких у цій сфері багато хто навіть подумати не могли.

Для того щоб бути у ванній довгий час, а дзеркало не потіло, необхідно провернути один трюк. Для цього протріть і висушіть поверхню дзеркала, щоб вона була сухою і чистою. Замажте милом всю поверхню свого дзеркала і протріть сухим рушником або серветкою. Після цього ваше дзеркало буде чистим, і не буде пітніти від температур і вологості у вашій ванній кімнаті.

Читайте також: Візьміть манку і забудете про мурах на ділянці. Цим безвідмовним способом ще моя бабуся користувалася

Чому так станеться? Все просто! Мило створить тонкий захисний шар, за допомогою якого весь конденсат буде скочуватися з поверхні дзеркала, не залишаючись на ньому і не псувати нам настрій після душу або прийняття ванни тим, що дзеркало доведеться довго витирати від води.