fbpx

Експерти стверджують, що чоловіки, які є власниками одного з чотирьох імен, однаково схильні до зради

«Безумовно, кожна людина індивідуальна, і будь-який із володарів одного з цих чотирьох імен може бути прекрасною людиною, чоловіком і батьком, проте простежується явна закономірність між схильністю чоловіка до зради та двуличності та його ім’ям», – заявили експерти.

Ігор

Чоловіки з таким ім’ям відрізняються непостійністю та двоїстістю характеру. Вони вміють заводити знайомства з потрібними для досягнення їх цілей людьми і дружать із кимось, тільки якщо бачать у цьому зиск. Та здатні підлаштуватися під будь-які обставини та змінювати свої принципи на користь поточним інтересам.

Віталій

Цьому давньоримському імені заохочує Меркурій – планета-символ розуму та спритності. Такі чоловіки зазвичай марнославні, розумні та цілеспрямовані. Однак про те, якими шляхами вони досягатимуть цілей, не замислюються. Схильні до різкої зміни пріоритетів, зокрема у романтичних відносинах. Може моментально викреслити супутницю зі свого життя, якщо помітять, що неподалік з’явився новий цікавий об’єкт для завоювань.

Всеволод

Амбітність межує в таких чоловіках з повною нездатністю реально оцінити свої можливості. При цьому вони талановиті маніпулятори і нерідко домагаються кар’єрних успіхів, «ідучи головами». У романтичних відносинах схильні виявляти нарцисизм.

Генадій

Як правило, чоловіки з таким ім’ям не надто замислюються про почуття оточуючих. Їхній головний пріоритет – вигода. Заради місця під сонцем здатний на зраду близьких людей.

You cannot copy content of this page