fbpx

Енергетика фотографій: які знімки не можна тримати вдома, а які привертають біду

Кожна фотографія не тільки є джерелом спогадів, але і випромінює унікальну енергетику. Деякі знімки зберігають в собі енергію нещастя, яка передається власнику фотографії.

Багато вчених до цих пір не можуть розгадати таємниці, пов’язані з фотознімками. Фахівці з біоенергетики стверджують, що частина енергії зберігається на фотознімку і може бути як позитивною, так і руйнівною.

Короткі моменти, зафіксовані за допомогою фотографій, відображають наші почуття, думки, емоції і частину життя. Знімки забирають частину душі, зберігаючи її в собі на довгі роки. Тому вкрай небезпечно зберігати вдома фотографії, заряджені нещастям.

Енергетика фотографії
З давніх часів люди вірили в непорушний зв’язок людини і його портрета. Вважалося, що життєва сила помeрлого повністю переходила в намальовані образи. Багато чаклyнів і відьом наводили пристріт за допомогою фамільних портретів.

Читайте також: Найнебезпечніша молитва в Біблії

На сьогоднішній день культ фотографій досяг апогею. Фотоапарати та телефони з камерою є в кожній родині. Люди намагаються відобразити будь-яку радіснн мить, не підозрюючи, що частина знімків може нести в собі нещастя.

Фотознімки відображають енергетику людини або предмета в даний момент. Однак з часом енергія знімка може змінюватися в залежності від стану об’єкта. Кожна фотографія несе в собі енергоінформаційний потік про власника, місцевість або речі. Його можна зчитувати, можна впливати на нього. В основному подібні методи застосовують в окультних практиках.

Будь-яка фотографія – це в першу чергу згусток сильної енергетики, яка може нести в собі руйнівні потоки. Слід знати, які знімки краще за все не зберігати вдома. Адже вони можуть містити в собі негативну енергію, здатну знищити будь-яке, навіть найсильніше біополе.

Знімки, які залучають нещастя

Не можна тримати вдома фотографії дрімучої гущавини, висохлого і хвойного лісу . Позбутися варто і від фотознімків, на яких зображені будь-які загuблі рослини: зів’ялі квіти, зрубані дерева, повалені або згорілі стовбури і так далі. Такі знімки несуть в собі негативну енергетику, яка може викликати розлад з Вищими силами.

Фотографії, на яких відображені занедбані будівлі, споруди, будівлі, також поширюють навколо себе руйнівні енергопотоки. Фото старовинних будинків з поганою славою і таємничим минулим, будови, розтрощені в результаті війни, звалища, культові споруди, руїни не повинні знаходитися на видному місці.

Такі знімки зберігають в собі містичну силу, яка може прорватися і вплинути на ваше життя.

Нечисть і темні сили можуть енергетично проникати через знімки боліт, пустирів, занедбаних міст і сіл.

Портрети сумних, душевно розбитих, одиноких і нещасних людей притягують в життя події, схожі на ті, що трапилися з людиною на знімку. Не варто фотографувати і зберігати зображення дітей, що плачуть, безпритульних тварин і покинутих людей. Також негативний вплив роблять знімки з пoхoрону, авіaкaтaстроф і авaрій.

Фото пошкоджених або розбитих предметів не слід зберігати в своїй квартирі. Через такі фотографії в ваше життя може увірватися низка невдач.

Правила зберігання фотографій
Кожній фотографії, згідно з фен-шуй, відводиться своє місце в будинку. Навіть знімки, що володіють негативним впливом, але зберігають для нас пам’ять, можна «знешкодити», підібравши певне місце.

Фотографії необхідно зберігати в альбомі, між сторінок якого має бути присутній папір, що розділяє їх енергетику. Не слід зберігати знімки живих разом із зображенням людей, які залишили цей світ.

Показувати свої фото слід тільки тим людям, яким ви беззастережно довіряєте. Пам’ятайте про те, що недоброзичливці можуть наслати на вас порчу за допомогою фотографії.

Облаштовуючи свій будинок, обережно підходьте до вибору фотознімків для прикраси інтер’єру. Чим яскравіше і емоційніше фото, тим сильніший вплив воно справляє на енергетику домочадців. Тому необхідно вибирати фото, на яких зображені тільки позитивні і радісні події.

У кожної речі є своя енергетика. Оточивши себе предметами з негативною енергією, ви будете залучати до себе нещастя, хвороби, бідність, і навпаки. Щоб не розколоти свою душу на частини слід уважніше ставитися до фотографій, адже на них відбивається не тільки об’єкт, а й його біополе.

Джерело.

You cannot copy content of this page