Енергетика і сила жіночого волосся, яке притягує щастя і удачу: що ніколи не можна робити з волоссям

Гарне волосся – це не тільки прикраса жінки, воно приховує у собі величезну енергетичну силу, притягує щастя і удачу. А ось невдала стрижка або фарбування може, навпаки, негативно відбитися на житті жінки. У чому ж полягає сила жіночого волосся і як нею правильно керувати?

Зараз розпущеним волоссям нікого не здивувати, жінки розпускають волосся, щоб ловити захоплені погляди оточуючих, але наші предки вважали, що це дуже небезпечно. Чому?

Традиції наших предків

Стародавні слов’яни вважали, що за допомогою довгого волосся жінка возз’єднується з енергією всіх стихій. Не дарма вiдьми і чaклyнки завжди зображувалися з довгим волоссям. Вважалося, що обрізаючи волосся, жінка позбавляє себе життєвих сил.

Красиве довге волосся – предмет захоплення і заздрості. Наприклад, наші предки ніколи не розпускали волосся на людях, вони заплітали трьохпроменеві коси, щоб захистити себе від лихого ока.

У давні часи заміжні жінки, намагалися приховати свою красу від оточуючих і покривали голову хусткою, щоб не здатися розпycними. Зараз ця традиція залишилася в далекому минулому, але до сих пір жінка, заходячи до церкви, обов’язково покриває голову, щоб не привертати увагу чоловіків і не відволікати парафіян від молитви.

Волосся ніколи не остригали за бажанням, це робили лише жінкам, щоб піддати їх ганьбі.

Наші предки вважали, що розпускаючи волосся перед чоловіком, жінка пропонує йому близькість, тому така поведінка засуджувалaся.

Читайте також: Чому не можна саджати ялинку біля будинку?

Існує прикмета, що волосся ні в якому разі не можна обрізати під час вaгiтності, так як в цей період жінка отримує енергію, яку повинна передати малюкові. Таким чином, з підстриженимb локонами, дитина позбавляється додаткової енергії.

Щоб підкреслити свою жіночність, дівчата роблять модні стрижки та укладки, експериментують з кольором волосся, але, наші предки вважали, щоб зберегти справжню жіночу енергію, потрібно частіше заплітати волосся в косу.

Енергетика довгого волосся

Довге волосся – це не тільки чарівно красиво, але і дуже складно, вонo вимагає ретельного догляду, що забирає чимало часу і сил. Саме тому жінки часто вибирають комфорт, і роблять стрижки коротші. Але перш ніж піти на такий крок, потрібно дізнатися про всі переваги довгого волосся.

довге волосся – показник здоров’я і краси жінки. Власниці довгого волосся рідше скаржаться на проблеми зі здоров’ям, мають гарний колір обличчя і завжди перебувають у гарному настрої;

чоловіки частіше звертають увагу на жінку з довгим волоссям, мотивуючи це тим, що жінки з короткими стрижками здаються їм більш мужніми і агресивними;

володарки довгого волосся набагато енергійніше й активніше, ніж жінки з короткою стрижкою;

довге волосся – джерело енергії жінки, якого жінка позбавляється разом з підстриженим волоссям.

Носити довге волосся або коротку стрижку – вибір кожної жінки, але все-таки в традиціях і віруваннях наших прабабусь є частка правди. Довге волосся – це невичерпний символ краси, жіночності та предмет захоплення.

Джерело.