Енергетика жіночих зачісок: як залучити багатство, кохання та удачу

Жіноче волосся – це джерело енергії. Правильна стрижка, колір і стиль допоможуть будь-якій дамі залучити удачу в певній сфері життя.

Ви завжди можете заговорити волосся на красу, але важливо також, щоб воно саме по собі мало велику силу. Настав час дізнатися, як досягти потрібного ефекту за допомогою правильної зачіски.

Довжина волосся

Насамперед варто визначитися з довжиною волосся. Коротке волосся вище за плечі є джерелом удачі у справах і в роботі. З ним набагато простіше керувати людьми, впливати на оточуючих. Пояснити це досить просто: у такому разі частка чоловічої енергії збільшується.

Довге волосся – це символ жіночності. Власницям довгих локонів буде набагато простіше знайти другу половинку, справити найкраще враження на будь-якого чоловіка.

Колір волосся

Це дуже важливий параметр, який не варто оминати стороною. Колір волосся може відіграти важливу роль у залученні удачі.

Світле волосся. Блондинкам щастить у коханні. Такі жінки дуже легко порозуміються з усіма людьми, а з чоловіками тим більше. Світлим волоссям можна компенсувати недолік жіночої енергетики через коротке волосся або ще більше посилити енергетику довгої зачіски.

Темне волосся. Темний колір волосся робить жінку мудрішою. Вона з більшою легкістю приймає складні рішення. Цей колір відмінно поєднується з будь-якою зачіскою та будь-якою довжиною волосся.

Руде волосся. Вогняне волосся – це колір пристрасті. Воно дуже сприятливо впливає на енергетику представниць прекрасної статі. Якщо ви думаєте, що вам не вистачає вогню, фарбуйте волосся в такий колір.

Інші кольори підійдуть як прикраса та доповнення. Наприклад, можна пофарбувати невелику частину волосся в рожеве, зелене або синє пасмо.

Рожевий колір ще більше підвищить вашу жіночність.

Фіолетове пасмо суттєво підвищить інтуїцію.

Синє дозволить легше приймати складні рішення.

Жовте волосся підніме настрій.

Помаранчеве пасмо посилить творчий потенціал жінки.

Зелений колір волосся або окремого пасма посилить фізичну витривалість.

Блакитний або бірюзовий колір волосся має заспокійливий ефект.

Кучеряве або пряме волосся

Фінансовий успіх приносить пряме волосся. З ним простіше мислити, і воно дає більше шансів на прийняття правильного рішення. Пряме волосся також допомагає жінці краще зосереджуватися на вирішенні проблем, бути більш пунктуальною, відповідальною.

Кучеряве волосся – це пряма протилежність прямому у плані енергетики. Жінки з кучерявим волоссям легкі на підйом, позитивні, часом навіть легковажні. Вони справляють на чоловіків неймовірно потужне враження і можуть дуже швидко закохати в себе будь-кого.

Розпущене або зібране волосся

Згідно з прикметами, якщо волосся розпущене, це може суттєво знизити енергетичний захист жінки. Її набагато простіше наврочити. У сприятливому місці краще розпускати волосся, щоб здаватися близьким людям більш відкритою. Це привабить успіх у коханні.

Якщо волосся зібране, це не дозволить недоброзичливцям пробити енергетичний бар’єр жінки. Саме тому у ворожому середовищі краще збирати волосся у хвіст чи пучок. Це допоможе знайти і зберегти удачу в роботі та справах.