fbpx

Фатальний повний Місяць: що можна і не можна робити в особливий день 24 липня

Що можна робити в повню 24 липня

Повня 24 липня відіб’ється на всіх сферах життя людини.

Ефективний період як для колективної, так і для самостійної діяльності. Варто прислухатися до колег – їхні поради допоможуть вам у майбутньому. Сприятливий повний місяць і для інвестицій, укладення договорів і навіть зміни роботи. Тільки не робіть необачних вчинків – зважте все тисячу разів.

Постарайтеся якомога більше взаємодіяти з близькими людьми. Повня – містичний період і досить дивно впливає на кожного з нас, тому дрібних сварок, на жаль, уникнути не вийде. Постарайтеся тримати емоції під контролем і не “рубати з плеча”.

Водолій передбачає оновлення і рух до нових горизонтів. Саме тому в період повного місяця бажано позбутися від старих речей, прибрати в будинку або почати ремонт. Якщо запланували будівництво – покладіть першу цеглинку саме 24 липня. Тоді ваше житло буде захищене від пожеж та інших неприємностей.

Астрологи рекомендують в період “фатального місяця” зайнятися своїм фізичним і духовним здоров’ям. Займіться спортом або медитаціями, зверніть увагу на свою внутрішню і зовнішню красу. Всі зміни, розпочаті в повний місяць, принесуть плоди в майбутньому.

Чого не можна робити в повний Місяць

Повня в знаку Водолія хоч і обіцяє зміни в житті, але не вважається сприятливим днем для кардинальних змін. Тому не варто:

  • Давати гроші в борг;
  • Робити заготовки на зиму;
  • Вести роботи в городі або в саду;
  • Проводити операції і ходити до лікаря;
  • Захоплюватися алкогольними напоями.

You cannot copy content of this page