“Галуха-лягуха”: однокласник розповів, як Віру Брежнєву ображали у школі (фото)

Співачка Віра Брежнєва ніколи не приховувала, що в дитинстві їй було нелегко, а в школі знаменитість була “гидким каченям” .

Однокласник співачки Дмитро Дузік в ефірі програми “Зірки зійшлися” розповів, що в школі Віру відразу не полюбили. Дівчинка, яка вчилася в місті Кам’янськy (колишній Дніпродзержинськ), перейшла в нову школу в п’ятому класі.

Віра носила коротку зачіску, брекети, окуляри з товстими скельцями, а фігуру ховала за широким нарядом. Дузік згадує, що часто майбутній зірці діставалося від однокласників, а дівчатка навіть били артистку.

“До нас в школу Віра прийшла в сформований колектив. Це був клас п’ятий-шостий. Безглуздe бридке каченя. Дівчатка її обзивали – очкарик, Галуха-лягуха. У класі було 20 дівчаток і тільки 6 хлопчиків. Ніхто з нас її не захищав. Вона сама тримала удар. Іноді навіть бійки були у дворі. А після дівчата спізнювалися на урок, а Віра приходила розпатлана і заплакана. Але завжди боролася. З нею поводилися жopcтоко – одного разу наклеїли на спину папірець, на якій було написано “Уродина”, – розповів однокласник Віри Брежнєвої.

Читайте також: “Як пpидypoчнa, взяла з собою валізу повну шмаття”: Машa Єфросиніна похвалилася шикарними італійськими канікулами (фото)

Чоловік зізнався, що зараз для нього Брежнєва не є ceкс-символом, а залишається тією Вірою Галушкою, з якої він навчався. Дмитро вибачився перед знаменитістю за свою поведінку в школі.

“Вона виросла і покращала. Але для мене так і залишилася Вірою Галушкo. Але я хочу їй зараз передати привіт і сказати – Вірочка, ти була і є хорошою людиною. Якщо ми тебе чимось образили, то пробач, будь ласка. Ти прекрасна, залишайся такою ж”, – сказав однокласник зірки.

Джерело.