fbpx

Гapeм чоловіків. В якій країні це дозволено.

Нам здається таке явище ненормальним, однак існують культури, в яких шлюб жінки з багатьма чоловіками дозволяється.

Наочний приклад – Азія. Були часи, коли орних земель критично не вистачало, а таким способом вирішували ці проблеми. Одна жінка виходила заміж зразу за всіх братів з родини. Таким чином, ділити сімейну справу пропадала необхідність. У ті часи бідних сімей було багато, і набагато легше родині женихів дати “калим” за одну наречену. Та й поліандрія давала можливість зберегти для братів батьківський дах.

У деяких культурах було прийнято чоловіком запрошувати в свою сім’ю ще одного чоловіка для того, щоб за відсутності чоловіка інший чоловік охороняв жінку і майно з господарством. Знову-таки, як правило, в ролі другого чоловіка в родині виступав брат чоловіка. Звичайно, у наш час це вважається аморальним, але в ті часи це було нормальне і часте явище. Було й таке, що дружина мала повне право вступати в статевий зв’язок з іншим чоловіком, але тільки з тим, кого заздалегідь схвалив її чоловік. Це не рідко зустрічалося і серед ескімосів.

Ще були часи в Венесуелі, коли відразу кілька чоловіків визнавали одну дитину. Вважалося, що такий спосіб давав дитині всі шанси дожити до 15 років.

Читайте також: Прикмети на щастя: куди кинути монетку, щоб бажання збулося

You cannot copy content of this page