fbpx
Поради

Геніальний спосіб вирощувати зелену цибулю вдома без землі і горщика

Вирощувати зелену цибулю в горщику або будь-якій інший ємності не дуже зручно – відходів багато, а зеленої цибулі, по факту, виростає мало. А чи є якісь альтернативні способи?

Навіть більше того – таких способів два, і для обох зелену цибулю пропонується виростити в поліетиленовому пакеті! В результаті у вас без особливих труднощів вийде справжній зелений урожай, а з землею навіть не доведеться возитися.

Підготуйте:

  • міцні поліетиленові пакети;
  • цибулини (краще дрібні);
  • тирса (можна купити в будь-якому зоомагазині);
  • туалетний папір.

Спосіб дуже простий і швидко запам’ятовується:

1. «Заваріть» окропом жменю тирси в каструлі, дайте їм охолонути, потім злийте воду. Тирса повинні бути вологою, але не сирою – при натисканні не повинна капати вода.

2. У пакет покладіть дві великі жмені тирси, трохи утрамбуйте її.

3. Тим часом підготуйте цибулини – відріжте у них шийку, щоб стимулювати ріст зеленого пір’я.

Читайте також: Є один простий інгредієнт, який можна використовувати для прання, заощадивши при цьому гроші і нерви. Білизна буде білосніжною і пахучою!

4. Висадіть дрібні цибулини в тирсу, щільно саджаючи їх одна до одної.

5. «Надуйте» пакет і зав’яжіть. Залиште так до моменту, поки зелені пір’я не виростуть досить високими. Потім можете розв’язати. Цей метод насичує пакет вуглекислим газом, необхідним для активного росту рослин.

6. Другий спосіб – використовувати замість тирси простий туалетний папір. Відірвіть кілька шарів, покладіть в пакет і змочіть водою, щоб утворилася своєрідна кашка. Потім повторіть всі попередні маніпуляції.

Результат – дуже багато цибулі на маленькому просторі і в короткі терміни!

You cannot copy content of this page